בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל דוקאביב נפתח הערב  
 
 דוקאביב. סינמטק תל-אביב   
 
מערכת מיקסר

בפסטיבל החמישי לסרטים דוקומנטריים, תתקיימנה תחרויות זרות, ישראליות, ותחרות סרטי סטודנטים. כמו כן ייערך פאנל "התנגשות בין תרבויות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב ייפתח פסטיבל דוקאביב בסינמטק תל-אביב. בפסטיבל יתחרו 9 סרטים ישראליים, 9 סרטים מחו"ל וארבעה סרטי סטודנטים. כמו כן יתקיימו הקרנות לכבוד עשור לערוץ האנטי-ציוני ארטה.

בתחרויות ישפטו הבמאי הדוקומנטרי הבריטי פול ג'נקינס, הבמאי, הצלם והעורך הישראלי, ארז לאופר ("אדינבורו לא מחכה לי", "סטארטאפ.קום", "מייק ברנט: לס מואה טמה"), ופרנק מולדובני ההונגרי, יוצר "ילדים- קוסובו 2000".

בפסטיבל יוקרן הסרט "איראן - מבעד לרעלה", בנוכחות הבמאי ת'יירי מישל. כמו כן ייערך רב-שיח תחת הכותרת "התנגשות בין תרבויות", בנוכחות קים לונגינוטו, במאית "היום שלעולם לא אשכח", ות'יירי מישל.

בתחרות הישראלית יוקרן "הם תופסים גם ילדים?", סרטה של חדוה גלילי-סמולינסקי שעוסק בנושא ילדי העובדים הזרים, ואווירת הפחד בה הם גדלים; "ההרוג ה-17" של דוד אופק, שעוקב אחרי הניסיון לאיתור זהותו של הרוג פיגוע אנונימי; "החווה ממול" של תמר וישניצר-חביב, על אלמנו של דב דריבן, אייקון התנחלותי, והדילמה שבה היא חיה, בין אידיאולוגיה לאבל; "קשורים" של איילת הרר, שמגולל את סיפורם של לוחמי שייטת והתמודדותם עם אבל; "רצח ללא מניע" של נילי טל על פרשת רצח אסף שטיירמן; "עיר ללא רחמים" של ציפי ריינבך על לוד; "פארדיס. גן עדן אבוד" של אבתיסאם מראענה, שעוסק במפגש הבמאית עם בת כפרה הגולה, סועאד ג'ורג', ומטפל בסוגיות של אפליה כמיעוט לאומי, דיכוי, דת ומסורת; "שלכת. סרט על דבורה ברטוב", של דן ונואית גבע; ו""האמא של הגבעטרון" של איילת גיל ושחר מגן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by