בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 3 באפריל 
 
 תצא בארץ? מדונה   
 
מערכת מיקסר

הרשות השניה לא אוהבת את הפעילות להצלת ערוץ 10, עוד אין מפיץ לאלבום של מדונה בארץ, ממשלת ישראל תבדוק את הרייטינג של הערוץ הלווייני, ג'יי-לו כבר רוצה ילדים וניקול קידמן רוצה פרטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרשות השניה זועמת

כולם נרתמים למען ערוץ 10, בניסיון להביא לשיקומו והמשך שידוריו, ומי זועם על כך? הרשות השניה. זו שיש גורמים שטוענים שמשום מה תומכת מאד בערוץ השני ולא ממש ששה לעזרת האחרים. בישיבת מועצת הרשות אתמול בלילה מתחו חברי המועצה ביקורת חריפה על דרכי התנהלות העניינים, ועל הצעדים הצפויים, מבחינה חוקית, בניסיון לעזור לערוץ. "מועצת הרשות השניה רואה בחומרה את הניסיון להפקיע מידה את המנדט הציבורי שהעניק החוק לטיפול בשידור הציבורי". מועצת הנשמות הטהורות.
 

מדונה עוד לא יוצאת בישראל

האלבום החדש של מדונה צפוי לצאת ברחבי העולם עוד שלושה שבועות, אולם בינתיים לא ברור אם הדבר יעשה גם בארץ. הסיבה - חברתת וורנר טרם החליטה מי יפיץ את אלבומיה בישראל, לאחר סיום ההתקשרות עם הד ארצי. המתח הולך וגואה.
 

לג'יי-לו אין סבלנות

ג'יי-לו הצהירה באחרונה כי היא כבר ממש משתוקקת להיות אמא ורוצה ילדים "מהר ככל האפשר". החתונה של הדיווה עם בן אפלק מתוכננת לקיץ, ועל פי השמועות אין לצמד כל כוונה להמתין זמן רב לבואו של הדור הבא. ג'יי-לו עצמה ציינה גם שהיא רוצה כמה שיותר ילדים. עולם הבייבי-סיטינג כמרקחה.
 
 

נסתרות דרכי ממשלת ישראל

ממשלת ישראל עומדת לבדוק את הרייטינג של הערוץ הלווייני בערבית, המשודר למדינות האזור. מדובר בערוץ שעלה ביוני האחרון, וזכה לקיטונות של ביקורת על רמת ותוכן שידורים המזכירים את שנות השישים המוקדמות. עובדי הערוץ מדווחים על אווירה קשה ועל מחסור בתגובות מקרב הצופים, אם יש כאלו. בישיבת מליאת רשות השידור הבטיח השר אולמרט, הממונה על רשות השידור, לבדוק את הרייטינג של הערוץ. כיצד? "לממשלה יש דרכים לבדוק את הנושא". עוד מבצע למוסד?
 

סאטרדיי נייט, אמן

ערוץ היהדות והמסורת עולה לאוויר. זה יקרה במוצאי שבת בשעה 21:00. הערוץ ישדר באפיק 36 למנויי הכבלים ואפיק 19 למנויי הלוויין. הערוץ ישדר מדי יום החל מהשעה שמונה בבוקר ועד שלוש לפנות בוקר, מלבד שבתות וחגים, כמובן. כי בכל זאת, פלורליזם, אבל מדובר כאן בערוץ יהדות. וככל הנראה לא סתם יהדות, אלא אורתודוכסית. במשך חודשיים ניתן יהיה לצפות בערוץ חינם, אולם לאחר מכן יידרש תשלום נוסף, בהתאם לחבילה. משהו בין 5 ל- 25 שקלים. בעזרת השם.
 

קידמן דורשת עוד

ניקול קידמן לא מסתפקת בדירת הפנטהאוז היוקרתית שלה במנהטן, משהו בשווי של כ-35 מיליון שקל, עם שכנים עניים מרודים במיוחד כמו קלווין קליין ומרתה סטיוארט. עכשיו היא רוצה גם כניסה פרטית מיוחדת לה ולבני ביתה, שלא תאלץ, חלילה, להתחכך במיליונרים הקטנים האלה מסביב. התירוץ שלה הוא כמובן אבטחה. מישהו חלילה עשוי לפגוע בה, אבל מי מכיר בכלל את קלווין קליין?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by