בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
30 ומשהו משהו 
 
 כולם רוצים זהב     צילום: יח``צ    
טלוויזיה |
 
פיני אסקל

פיני אסקל מהמר על הזוכים (בעיקר "רוק 30") ומפרגן את הבחירות הטלוויזיוניות שלו (בעיקר "האוס") לקראת טקס גלובוס הזהב שיתקיים הלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחזיקים אצבעות "In Treatment"
 מחזיקים אצבעות "In Treatment" 
 צילום: מתוך הסדרה 
 
לטלוויזיה האמריקאית היתה שנה קשה, בעיקר בשל שביתת היוצרים. סדרות בוטלו, נדחו, נערכו מחדש, קוצצו, נפגמו. אתם זוכרים את הטקס האחרון, הכל כך מביך, זה שייחרט לנצח בפנתיאון התקלות האמריקאי. ובכל זאת, למרות השנה האחרונה אפשר לראות שברוב הקטגוריות החשובות הרמה לא רעה והמועמדים די ראויים – מי יותר ומי פחות.

הזווית הישראלית: "ואלס עם באשיר" לא לבד. יהיו לא מעט אנשים שיחזיקו אצבעות ל"In Treatment", הגרסה האמריקאית של "בטיפול".

yes מול HOT: בששת הקטגוריות המרכזיות – סדרת הדרמה, הסדרה הקומית, השחקן והשחקנית הדרמטיים, השחקן והשחקנית הקומיים – יש לחברת הכבלים החמה 12 מועמדויות לעומת 13 של חברת הלוויין המהנהנת. צמוד-צמוד.
 

>>> השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה

לתקן את העוול. מייקל סי. הול "דקסטר"
 לתקן את העוול. מייקל סי. הול "דקסטר" 
 צילום: יח"צ 
 
המועמדים: יו לורי ("האוס"), מייקל סי. הול ("דקסטר"), ג'ון האם ("הגברים של שדרות מדיסון"), ג'ונתן ריס מאיירס ("שושלת טיודור"), גבריאל ביירן ("In Treatment").

הבחירה שלי: יו לורי. האיש פשוט גאון. מתישהו הוא יקבל את הפסלון השלישי שלו. אפשר ואף רצוי לסגור עניין השנה.

מי יזכה: יו לורי זכה פעמיים ברציפות בשנים 2005-6. לפניו עשה את זה ג'ון פורסייט ("שושלת") בשנים 1982-3. אם ג'ון האם ("הגברים של שדרות מדיסון") יזכה השנה זו תהיה לו הפעם השנייה ברצף, כבוד שעדיין לא מגיע לו. השנה תתוקן סוף סוף העוולה שנעשתה למייקל סי. הול – הוא מעולם לא היה מועמד על תפקידו כדיוויד פישר ב"עמוק באדמה" והפסיד בשנתיים האחרונות ל"דקסטר" – שיחזור עם הפרס הביתה. ג'ונתן ריס מאיירס? צעיר מדי. גבריאל ביירן? אסי דיין שם אותו בכיס הקטן.
 
 

>>> השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה

זוכה בלי למצמץ. פילד ב"אחים ואחיות"
 זוכה בלי למצמץ. פילד ב"אחים ואחיות" 
 צילום: מתוך הסדרה 
 
המועמדות: מרישקה הרגיטאי ("חוק וסדר"), סאלי פילד ("אחים ואחיות"), ג'ניוארי ג'ונס ("הגברים של שדרות מדיסון"), אנה פאקווין ("True Blood"), קירה סדג'וויק ("המפענחת").

הבחירה שלי: אנה פאקווין. עדיין לא מגיע לה, אבל כך יוצא אחרי אלימינציה. מי שיכולה לזכות בגיל 11 בפסלון אוסקר על תפקידה כשחקנית המשנה ב"הפסנתר", יכולה להצטרף לגלובוס גרופ בגיל 26. ג'ונס לא ראויה. הרגיטאי וסדג'וויק כבר זכו. נורה ווקר של "אחים ואחיות" חייבת כבר למות.

מי תזכה: אחרי הזכייה הקלה מרוב שהיא מוצדקת של גלן קלוז על "Damages", רשימת המועמדויות פתטית למדי. מרישקה הרגיטאי וקירה סדג'וויק זכו לא מזמן בתהילת הגלובוס. ג'ניוארי ג'ונס לא מרשימה מספיק בשביל לזכות והמועמדות שלה היא די והותר לעת עתה. זה משאיר אותנו עם שתיים בעלות אותו גיל, רק הפוך – פילד (62) ופאקווין (26). האמריקאים היו בוחרים בלי למצמץ בסאלי פילד. גם העיתונאים הזרים ילכו על אותה אופציה, פשוט כי אין ברירה אחרת.
 

>>> השחקן הטוב ביותר בקומדיה או מיוזיקל

מגיע לו. דוקובני שולט ב"קליפורניקיישן"
 מגיע לו. דוקובני שולט ב"קליפורניקיישן" 
 צילום: יח"צ 
 
המועמדים: דיוויד דוקובני ("קליפורניקיישן"), אלק בולדווין ("רוק 30"), סטיב קארל ("המשרד"), קווין קונולי ("הפמליה"), סטיב קארל ("המשרד"), טוני שאלוב ("מונק").

הבחירה שלי: דיוויד דוקובני. האנק מודי שולט. חד וחלק.

מי יזכה: למעט קווין קונולי, שההתמודדות שלו היא בדיחה עצובה אשר מראה בדיוק מה העיתונאים הזרים חושבים על "הפמליה", כל אחד מהמתמודדים כבר זכה פעם אחת בקטגוריה הזו ועומד לרשום את זכייתו השנייה (דוקובני זכה גם על "תיקים באפלה" כשחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה). הקרב המשולש בין זוכי שלוש השנים האחרונות יגמר לטובת אלק בולדווין. בעיקר בגלל הבאזז סביב טינה פיי (ע"ע).
 

>>> השחקנית הטובה ביותר בקומדיה או מיוזיקל

יש לה כבר אמי בבית. טינה פיי
 יש לה כבר אמי בבית. טינה פיי 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
המועמדות: כריסטינה אפלגייט ("סמנת'ה מי?"), אמריקה פררה ("בטי המכוערת"), מרי לואיז פרקר ("העשב של השכן"), טינה פיי ("רוק 30"), דברה מסינג (The Starter Wife"").

הבחירה שלי: טינה פיי. לא שזה קשור ל"רוק 30", אבל בכל זאת, בגלל שרה פיילין. ומי שחושב שזה לא ישפיע, מוזמן לחגיגות באלסקה אחרי הטקס.

מי תזכה: הם לא אמריקאים ודווקא בגלל זה הם ילכו על טינה פיי בפעם השנייה ברציפות. אם יש אפשרות נחמדה לעשות קצת צחוק מסגניתו של ג'ון מקיין, הנה היא.
 

>>> סדרת הדרמה הטובה ביותר

זכייה משמעה שערורייה "Med Man"
 זכייה משמעה שערורייה "Med Man" 
 צילום: מתוך הסדרה 
 
המועמדים: "האוס" (פוקס), "הגברים של שדרות מדיסון" (ABC), "דקסטר" (שואוטיים), "True Blood" (HBO), "In Treatment" (HBO).

הבחירה שלי: "האוס". אומנם מדובר בעיקר בהצגה של איש אחד, אבל לא רק. אומנם זו לא היתה העונה הכי טובה שלה, אבל תנו לה את מה שמגיע לה.

מי תזכה: : ב-11 השנים האחרונות היו 11 זוכות שונות, קרי: אף סדרה, כולל "הסופרנוס", לא הביאה הביתה את הגלובוס יותר מפעם אחת. אם "Med Man" תעשה את זה, זו תהיה שערורייה. היא מעולה, אבל לא כזו שתשנה את מסורת העשור האחרון. אם רשת שואוטיים תזכה עם "דקסטר" זו תהיה סנסציה וסביר להניח שבטקס נסתפק במיני-סנסציה עם מייקל סי.הול. "האוס" של רשת פוקס תנצח כפיצוי על כך שיו לורי לא יעשה את הטריפל הפרטי שלו. ואילו HBO, למרות שתי מועמדות, תחזור עם הזנב בין הרגליים בפעם השביעית ברציפות.
 

>>> הקומדיה או המיוזיקל הטובה ביותר

עלה ירוק יפסידו שוב. "העשב של השכן"
 עלה ירוק יפסידו שוב. "העשב של השכן" 
 צילום: מתוך הסדרה 
 
המועמדים: "רוק 30", "העשב של השכן", "הפמליה", "קליפורניקיישן", "המשרד".

הבחירה שלי: "העשב של השכן". אף אחת מהמתחרות לא מגיעה לקרסוליים שלה. הן מגניבות, משעשעות, חמודות, אבל לא מוכרות סמים.

מי תזכה: אולי ההימור הקשה ביותר. העיתונאים הזרים לא מתים על "העשב של השכן" ו"הפמליה". "המשרד" הצליחה לעשות את זה רק בשנה הראשונה שלה. נשארנו בעיקר עם "רוק 30", שמסתמנת כמנצחת הגדולה של הערב, בדיוק כמו לפני ארבעה חודשים בטקס האמי.


הטקס ישודר בערוץ !E הלילה. השטיח האדום יחל ב-23:00 והטקס עצמו ב-03:00.
שידור ערוך ומתורגם ישודר ביום שני ב-21:00 ובשישי ב-17:30.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by