בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 6 באפריל 
 
 לא תופסים את ההודים. הסטונס (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

הסטונס לא תופסים את ההודים, מדונה לא יכולה לשמוע את עצמה, הקאמרית הישראלית בסכנת סגירה והמטריקס בפסטיבל קאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדונה לא מסוגלת לשמוע את עצמה

מדונה לא ממש מסמפטת את המוסיקה שלה, כך נראה. עוד פחות מכך היא מוכנה לקבל את ילדיה מאזינים למוסיקה שלה. "הילדים שלי לפעמים מאזינים למוסיקה שלי, אבל אני מכבה את זה, כי אני לא מסוגלת לשמוע את זה יותר". אז למה אנחנו צריכים?
 

הסטונס לא כובשים את הודו

אחרי כמעט 60 הופעות בארה"ב ואוסטרליה, שבכולן נחטפו כל הכרטיסים, היו בטוחים חברי הרולינג סטונס שהודו בכיס הקטן שלהם. אולם לא. בניגוד לכל הציפיות חברי הלהקה לא הצליחו למכור את כל הכרטיסים להופעתם בבאנגלור, וככל הנראה הסיפור יחזור על עצמו גם בהופעה המתוכננת בבומביי. עוד יש כרטיסים, בשפע, למי שמעוניין לקפוץ.
 

נוסטלגיה יוונית

ביום שלישי ורביעי יופיע במרכז שמשון בירושלים ובקמלוט הרצליה הזמר היווני טריפונס, שלפני 30 שנה עשה כאן מאד שמח. עכשיו - השחזור.
 
 

חובות ערוץ 10

מפיקי התוכניות של ערוץ 10 נפגשו בסוף השבוע לדון בחובות של הערוץ כלפיהם, משהו כמו 30 מיליון שקל. הם היו מאד מעודדים מההתבטאויות של מנהלי הערוץ שהבטיחו שלמרות הכל הערוץ ימשיך לפעול, אבל עדיין, הם רוצים לראות את הכסף.
 

המטריקס בקאן

הפרמיירה לסרט ההמשך של המטריקס תתקיים בפסטיבל קאן היוקרתי. הסרט יוקרן ביומו השני של הפסטיבל, ה-15 במאי, שלא במסגרת התחרות.
 

איכות מביאה קהל

למרות בעיות התקציב הרבות, למרות המצב הביטחוני, למרות המצב הכלכלי ולמרות המוראל הלאומי - פסטיבל דוקאביב זכה להצלחה רבה, לסרטים רבים נמכרו כל הכרטיסים, ונרשמה תפוסה נאה ביותר גם להקרנות השוליות יותר. כעת נותר רק לבדוק איך מממנים את הפסטיבל הזה, לאחר שעיריית ת"א קיצצה כ-60 אחוז מהתמיכה בו.
 

הקאמרית קורסת

באופן מפתיע ביותר התזמורת הקאמרית מצויה בסכנת סגירה. התזמורת מצויה בגרעון של שלושה מיליון שקל, ואין באפשרותה לשלם את משכורות מרץ. מנכ"ל התזמורת, רוני דיסנצ'יק, טוען שהמשבר נובע מהעובדה שמינהל התרבות אינו מכבד את ההסכם שנחתם עם התזמורת לפני כשנתיים ומקיצוץ תמיכת עיריית ת"א.
 

טאטו בלונדון

עוד לפני האירוויזיון, ניתן לראות את בנות טאטו בשתי הופעות בכורה בממלכה: בוומבלי ארנה בלונדון ב-2 במאי ובאיבנינג ניוז ארנה במנצ'סטר ב-4 במאי. שבועיים אח"כ- בלאטביה כנציגות רוסיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by