בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 7 באפריל 
 
 האלבום החדש של ``באדלי דראון בוי``. את האלבום הבא כבר יהיה קשה להשיג   
 
מערכת מיקסר

האלבומים של הווייט סטרייפס, הטינדרסטיקס ועוד הרבה הרכבים, לא יגיעו לארץ באופן מסודר, אבל רוח החג מעוררת את היוצרים הישראלים לעוד אוספים. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בי-אן-אי לא תייבא אלבומים

בי-אן-אי, חברה עצמאית מחולון, שהייתה החברה היחידה שמייבאת לארץ את תקליטי Beggars Banquet, מעכבת את הייבוא משיקולי כדאיות. כך מוסר הבוקר עיתון הארץ. בעקבות ההחלטה, לא יופצו בארץ אלבומים חשובים ומצופים, כמו "Elephant" של הוויט סטרייפס, המיני אלבום של הטינדרסטיקס "Dont even go there" והאלבום החדש של נטשה אטלס.

Banquet beggars מוציאים את התקליטים של חברות Mo wax, 4AD, XL ועוד. בין היוצרים שאלבומיהם מופיעים בקטלוג: "בדלי דראון בוי", פרודיג'י, אטיין דה קרסי ובייסמנט ג'קס. גם אלבומים של הברידרז, דלגדוז וסיינט אטיין לא ייובאו. את האלבומים יהיה קשה ויקר להשיג, היות והם יגיעו בייבוא פרטי.
בינתיים מתמקדת בי-אן-אי, אצלה חתומים בין השאר אינפקטד מאשרום, בייצוא.
 

אוספים ליוסי בנאי, יהודה פוליקר ושלמה ארצי

ביום שישי ייצאו שלושה אוספים ישראליים חדשים: יהודה פוליקר, שהוציא את "המיטב", עם 34 שירים, ביניהם שיר חדש וביצועים ששלו לשירים שכתב לאחרים, "שירי אהבה שלי", של שלמה ארצי, שנתקף, מן הסתם, ברומנטיקה רבה, לקראת חג הפסח הקרב, ואוסף של מדיה דיירקט שכולל חמישה דיסקים של יוסי בנאי עם שירים ומערכונים.
 

רוברט דאוני ג'וניור נתבע על ידי שותף לתא

רוברט דאוני ג'וניור יוצא מהכלא, והתחיל מיד ללכלך על חבריו לתא. אם דאוני לא הפנים את חוקי העולם התחתון, חבריו לתא דווקא הפנימו יופי את החוקים של הוליווד, כי אחד האסירים, שתואר על ידי דאוני כ"סרסור משתקם" ש"מדבר לחלליות", תובע אותו בסך מיליון דולר.
 
 

ג'יי קיי רולינג ניצוחה את החקיין מרוסיה

ג'יי.קיי.רולינג ניצחה בתביעה שהגישה נגד החקיין הרוסי שלה, דימיטרי יימטס, מחבר הלהיט "הבס הכפול והקסום", שגיבורתו, טניה גרוטר, נושאת מאפיינים פוטריים מובהקים. הספר מכר מאות אלפים והניב גם קומיקסים וליין מוצרים. ההגנה טענה שטניה גרוטר היא בסה"כ פרודיה, אבל רולינג הצליחה למנוע את ההפצה של הגרסה, ולעצור את הנגע.
 

קווין לטיפה בכל החזיתות

קווין לטיפה, שמסתמנת כדבר הכי הכי לוהט בסביבה, מתחילה לעבוד גם על ספינאוף ל"ברברשופ" של אייס קיוב, על קומדיה רומנטית, על רימייק אמריקני ל"טקסי" של לוק בסון (שמביים גם את הגרסה האמריקנית), ומוציאה אלבום חדש ביוני. לונג ליב דה קווין!
 

סטיב בושמי בסופראנוס

אחרי מאבקי שכר ותביעות, עולה הסופראנוס הילוך לקראת העונה החדשה, שתצא ב-2004. לקאסט הקיים יצטרפו רוברט לוג'יה וסטיב בושמי, שכבר הופיע ואף ביים את אחד הפרקים המוצלחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by