בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תביא בוסה / 6 מתנשקים עם גבריות מתפרצת פותחים את הפה 
 
 
הזמן הוורוד

הן רכות או סוערות, רטובות וחזקות: נשיקות בין גברים אולי מפחידות את ערוץ 2, אותנו הן פשוט מחרמנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיקת יום הדין / מאיר תורג'מן

אני אוהב נשיקות בצוואר, אני אוהב נשיקות רטובות באוזן, אני אוהב נשיקות קטנות על העפעפיים כשאני ישן, אבל יותר מזה אני אוהב את הנשיקה הראשונה בערב הפגישה הראשון עם החבר החדש, נשיקות מלאות תשוקה, נשיקות ארוכות, נשיקות פראיות, נשיקות לחות, נשיקות שבהן משחקות כל ארבע השפתיים של המתנשקים (ורצוי מאוד שתהיה שם גם לשון), בכלל, אני מאוד אוהב נשיקות צרפתיות, נשיקות כאלה שהלשון נכנסת לתוך הלוע של השני ומתערבבת עם הלשון השנייה עד שאף אחד לא יודע של מי כל לשון, אני גם אוהב נשיקות חודרניות, כאלה שמגיעות עד לריאות, אבל אני אוהב גם נשיקות חפוזות וגם נשיקות באוויר, למשל אני אוהב את הנשיקות מדודה בריז'יט מצרפת שמנשקת בעיקר את האוויר ורק נוגעת לחי אל לחי, אני אוהב נשיקות עדינות מלאות חיבה מסבא שלום ונשיקות מלאות דאגה מאמא, אני אוהב את הנשיקות-עוגיות-מלאות-סוכר האלה שקונים בשני שקלים במכולת של ציון, אני אוהב את הנשיקות שמפריחה לי באוויר כל בוקר הזקנה שגרה מתחתי ומקבלת ממני כל יום חצי לחם טרי שאני קונה לה במכולת, אני אוהב נשיקות מידידים (על הלחי) ונשיקות מחברים לשעבר (על השפתיים אבל בלי לשון) ונשיקות מהחבר האחרון שלי (רק לו אני מרשה עם לשון), אני אוהב את הקול של הנשיקות, בייחוד את הקול של הנשיקות בטלפון (מממממואה), אני אוהב שקוראים לנשיקות גם בשם "בוסה" ואפילו הייתי רוצה למות "מיתת נשיקה", אני אוהב שירים על נשיקות ("kiss me hunny hunny", "kisses for me"), אני אוהב סרטים על נשיקות ("נשק אותי, חבק אותי"), אני אוהב נשיקות של נשים שמשאירות סימנים של אודם, אני אוהב נשיקות מתוקות של ילדים כי אז חייבים לנשק אותם בחזרה עד שכמעט בולעים אותם, אני אוהב נשיקות גם מגברים עם שפם כי זה מדגדג ונשיקות מגברים שבדיוק צחצחו שיניים וגם נשיקות מגברים שלועסים מסטיק כי אז יש טעם של אורביט, בכלל - אני אוהב כל דבר שקשור לנשיקות. אבל הכי הכי - אני אוהב מין אנאלי.

(בהשראת "הרהורי לילה", החמישיה הקאמרית)
 

נשיקה ראשונה על חוף הים / יובל בוגייסקי

לפעמים, כשאני צריך לתאר בפני אנשים אחרים את הנשיקה הראשונה שלי, אני מבקש מהם לדמיין את טעמו של שוקולד. ככה אני זוכר אותה. מתוקה, חמה, נמסה לאט לאט בפה, שנייה בחיים שנמשכה כמו שעה, טעם מתוק שנשאר לי בפה. היינו יחד על חוף הים, השמש כבר שקעה. קראו לו אלון, והוא היה בן 22. הכרנו רק לפני כמה ימים, אבל כבר אז ידעתי שאבלה עימו חלק נכבד מחיי. הוא היה גבוה, עם עיניים כחולות חודרות שריון ובטן שמנמנה, שעליה אני עתיד לשים את ראשי במשך לילות רבים.

הוא בא מאחור וחיבק אותי, כאילו רק במקרה היד שלו הונחה על הכתף שלי. הרגשתי את החזה שלו מחבק אותי, את פעימות לבו המהירות. הוא נישק אותי לאט לאט, הניח את שפתיו על שלי, נתן לי את האפשרות לטעום אותו, ליהנות מן הרגע. לרגע אחד הרגשתי אנרגיה עצומה פורצת ממני. הרגשתי שאני חולק את גופי עימו, הוא היה בתוכי, בתוך תוכי, פולש ובוחן אותי. הוא היה החבר הראשון שלי. גם אני שלו. איך אומרים? - כמו בסרט אמריקני, רק הרבה יותר טוב.
 

נשיקה על דראג / צביקה שמש

את בן זוגי פגשתי בהופעת דראג שלו, לפני חמש שנים, במועדון הלינקו-בר ברחוב לינקולן בתל-אביב. אני הייתי בסוודר. הוא היה בדראג.

מהבמה, בהפגנתיות מלאה ותוך כדי התעלמות מוחלטת מהקהל, הוא החל מפלרטט עימי, תוך כדי סימון לכל עבר: "בנות! זה יהיה בעלי!".

ייאמר לזכותו שהוא היה הראשון שסחט ממני נשיקה כבר בערב הראשון, ועוד בלבוש דראג. במהלך הלילה שעבר לאחר הפגישה הרגשתי כמי שהלך שולל, כי לא המשכנו את הערב ביחד, ויצא שנישקתי מישהו מבלי לדעת באמת איך הוא נראה. קבענו להיפגש למחרת, ואני הלכתי לישון מבלי שבעצם ידעתי איך הוא נראה בלי איפור. השאר - בדברי הימים של משפחת מור-שמש.
 
 

נשיקת פרידה / חגי אלעד

הוא היה מקסים והלילה איתו היה מטריף, אבל בבוקר זה כמובן נגמר - הוא לאוניברסיטה על האופניים, אני בחזרה הביתה בטיסה. אז נפרדנו, כמו מיליון הומואים לפנינו אחרי מיליון לילות, שום דבר מיוחד וגם אין על מה להצטער, רק לשמוח על מה שהיה ולדעת שזה נגמר. לדעת שזה נגמר ובעצם זהו. אז נפרדנו.

ליד הבית שלו היתה גבעה והוא דיווש בעלייה על אופניו במרץ, בלי להביט לאחור. אני הלכתי לאוטובוס וכבר הפסקתי להביט לאחור, כבר לא מנסה להתמקד באיש אחד על אופניים שהלך והתרחק. איפה האוטובוס הזה כבר? פתאום מישהו נגע לי בכתף, פתאום הוא היה שם. פתאום שוב הלשון שלו היתה בפה שלי. הטעם. השפתיים. הנשיקה. ואז הוא הרפה, עלה על האופניים והפליג שוב במעלה הגבעה ההיא. האוטובוס הגיע.

איש לא טיפס בשבילי גבעה שלמה על אופניים, ועוד בשביל נשיקה. באוטובוס, ומאוחר יותר במטוס, ועכשיו ובכלל, אני כבר יודע וזוכר: כזה אני מחפש: גבעה, אופניים, נשיקה. אני רק צריך לעמוד בתחתית הגבעה ברגע הנכון.
 

נשיקה אקרובטית בפה תמים ובתולי / עידן ארביב

שעת לילה מאוחרת, אור כוכבים מלטף, והרוח מלטפת את הפנים. הוא הביט בי במעין שלווה, ולרגע איבדתי את עצמי בעיניו הירוקות. ברקע הגלים, וריח הפרחים דגדג לנו באף. הוא התקרב אלי לאט, כאילו מבקש אישור להמשיך. חייכתי. שפתותינו נפגשו, והרגשתי את האדמה נשמטת מתחת לרגלי. ובכן, זו לא היתה הנשיקה הראשונה שלי.

הסיפור האמיתי נראה בערך ככה: שעת צהריים, ושמש יוקדת מטגנת לי את עור הפנים. ריח הצחנה שנדף ממנה אחרי שיעור ההתעמלות סחרר אותי. לא יודע אם היה זה החצ'קון הלבן שצמח לה באמצע הפנים או סתם פרצופה המאותגר שבלבל אותי כל כך. לפני ששמתי לב, הרגשתי לשון עצומה מבצעת בי וידוא הריגה. לפני שהספקתי להדוף אותה, היא החלה ללעוס לי את הלשון בפעולה אקרובטית המשלבת את גלגול לשונה בתוך הפה התמים שלי. כך בערך נראתה הנשיקה הראשונה שלי. עכשיו די ברור למה אני לא מסתובב בתוך שלוש שניות מהרגע שעוברת בחורה עם שקית של "מתאים לי".

לדעתי, נשיקה היא הסניק-פריוויו לסקס טוב. אם בן אדם מנשק רגוע מדי, משמע רצוי להכין כרית טובה, כי צפויה לי שנת לילה ערבה. אך אם העלם מנשק בפראות או בחושניות יתרה, נראה שהלילה לא אישן כל כך הרבה. אני אישית מעדיף את אלה שמנשקים עם נוכחות ולא את אלה שכאילו נמצאים שם - לא שם. אף פעם לא הבנתי את פשר הכנסת הלשון והוצאתה במהירות האור, משל היה נחש משקפיים, ותמיד אני מוצא את עצמי מתחבט בשאלה אם הוא כל כך זריז גם במקומות אחרים.

(תודה לשי פרץ)
 

המתכון המושלם / מיקי בוגנים

האמת היא שמה שהכי עושה לי את זה הוא נשיקה לחה בטעם וויסקי, ואם אפשר, שיהיה גם טעם של מרלבורו בפנים. אפילו עדיף. אה, אדום. כן, מרלבורו אדום ולא לייט. גברי ומחוספס כמו שצריך. זה קצת מוזר, כי אני מתעב סיגריות, אבל כשזה מעורבב בוויסקי גברי (שכחתי לציין - גם קצת זיפי זקן לא יזיקו), זה המתכון המושלם שלי לנשיקה גברית מושלמת - כל מה שיוכל להזכיר לי את הנשיקה ההיא. הוא היה מהמם ובן ארבעים. אני הייתי רק בן 16 (אבל זה לא היה פדופילי בהתחשב בניסיון ובבגרות שלי באותה תקופה; אם אני לא טועה, אני הייתי זה שיזם את הנשיקה ההיא). בקיצור, המתכון הוא כזה: ריח חריף של מרלבורו, טעם של וויסקי, לערבב עם קצת זיפים ולהגיש רטוב. בתיאבון!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by