בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 8 באפריל 
 
 יאלצו להיות קצת פחות מיליונרים. מיקי ויעקב   
 
מערכת מיקסר

מיקי ויעקב נכנסים לקיצוצים, מועצת העיתונות למען ה-BBC, ראסל קרואו התחתן והסטונס הצליחו למכור. אין דה מיקס - חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיקי ויעקב (קצת) פחות מיליונרים

במסגרת הקיצוצים בערוץ 10, ועד להכרעה בנוגע לסיוע הממשלתי, הוחלט בערוץ על מבצע קיצוצים גם בשכר העובדים. כל עובדי הערוץ יתבקשו להסכים לקיצוץ של כ-15 אחוז משכרם, הבכירים יותר יתבקשו לקיצוץ של כ-22 אחוז, ומיקי ויעקב יתבקשו ממש להגיע לפת לחם, עם קיצוץ של כ-25 אחוז משכרם. לידיעה כללית, ההערכות הן ששכרו של יעקב אילון הוא כחצי מיליון דולר לשנה (כ-2.5 מיליון שקל), בעוד שכרה של מיקי חיימוביץ מגיע לכדי כ-650 אלף דולר (כ-3 מיליון שקל).
 

מועצת העיתונות למען BBC

מועצת העיתונות קוראת לחברות הכבלים להחזיר את ערוץ BBC WORLD למנויים, ואף יצאה בהתקפה על מועצת הכבלים והלוויין. בהודעת מועצת העיתונות נכתב: "בהחלטת מועצת הכבלים לאפשר לחברות הכבלים להפסיק את שידורי הבי.בי.סי יש משום כניעה להלכי רוח מסוכנים לדמוקרטיה ולחופש המידע בישראל". זה מעולם לא הפריע לאף אחד בארץ.
 

ראסל קרואו עזב את הרווקות

אתמול התרחש האירוע הגדול: ראסל קרואו התחתן סוף סוף עם דניאל ספנסר, בת זוגו זה מספר שנים. החתונה התרחשה אחרי פרסומים רבים על נסיונותיו של קרואו להרחיק את העיתונות. הוא רצה, בין השאר, להכריז על השטח מעל האחוזה, בה התרחש האירוע היוקרתי, כאזור אסור לטיסה. לא ממש עבד לו, והחתונה התרחשה כמתוכנן, עם סיקור תקשורתי נאות.
 
 

ההרוג ה-17 במקום הראשון

פסטיבל דוקאביב ננעל אמש לאחר שנחל הצלחה מרשימה, עם כ-20 אלף צופים בסרטים השונים בחמשת ימי הפסטיבל. בסמגרת התחרות הישראלית זכה במקום הראשון סרטו של דוד אופק, "ההרוג ה-17" ובמסגרת התחרות הבינלאומית זכה הסרט "פליטי הרפסודות" של קרלס בוש וג'וזף דומנש.
 

הורשעו משתעלי המליונר

צ'ארלס אינגרם, אשתו וחבר נוסף, הורשעו במרמה לאחר שאינגרם זכה בתוכנית הבריטית של "מי רוצה להיות מיליונר" במרמה ושימוש באמצעים אסורים. אחת הטכניקות של השלישיה הייתה שימוש בשיעולים, כאשר מספר קבוע של שיעולים רומז למתמודד כי זו התשובה הנכונה. בני הזוג נדונו ל-18 חודשי מאסר על תנאי, בעוד חברם, מרצה בקולג', נדון לשנת מאסר על תנאי.
 

הסטונס מכרו, למרות הכל

הרולינג סטונס נושמים לרווחה, לאחר שכל הכרטיסים להופעתם אמש בבומביי נמכרו. בלהקה קצת נלחצו לאחר שלהופעתם הראשונה בהודו לא הצליחו למכור את כל הכרטיסים, וכל הסימנים הראו שגם להופעתם השנייה, בבומביי, עוד ישארו כרטיסים. אולם לבסוף נמכרו הכרטיסים האחרונים להופעתם שעות ספורות לפני עלייתם לבמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by