בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 10 באפריל 
 
 למען העם העירקי. בונו   
 
מערכת מיקסר

הרשות השניה נגד מאבק ההסתדרות, בונו ופברוטי למען העם העיראקי וקניות האביב התרבותיות שיעשו לכם את החג. אין דה מיקס - חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פברוטי ובונו למען עיראק

8 שנים לאחר שהופיעו יחד במופע תרומה למען נפגעי המלחמה בסרייבו, ייפגשו בחודש הבא שוב הטנור לוצ'יאנו פברוטי וסולן להקת יו-2, בונו, למופע משותף, והפעם מופע צדקה למען העם העיראקי. המופע יתקיים בעיר הולדתו של פברוטי, מודנה, וכל ההכנסות יועברו לנציבות האו"ם לענייני פליטים.
 

הרשות השניה נגד ההסתדרות

נאוה בת צור, סמנכ"ל הרדיו ברשות השניה, פנתה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה שינחה את מנכ"ל רשות השידור לפסול לשידור את תשדירי ההסתדרות בקול ישראל. מדובר בחלק מקמפיין ההסתדרות כנגד התוכנית הכלכלית. ברשות השידור אישרו את התשדירים וקבעו כי הם עומדים בתקנות, אולם הרשות השניה אסרה על שידור התשדירים בתחנות הרדיו האזוריות בטענה כי הם מעבירים מסר ציבורי שנוי במחלוקת. אז עכשיו הם דורשים שגם קול ישראל יפסול את התשדירים. מה פתאום שמישהו יהיה לצד השכבות החלשות?
 

שאגאל תמורת שניים וחצי מיליון שקל

סותבי'ס ת"א תציע במכירת האביב בסוף החודש מספר עבודות המתארות נופים ישראלים של אמנים ידועים ובהם פרדריך פרלברג, לודוויג בלום, וגולת הכותרת - עבודת שמן של מארק שאגאל, "מסביב לתרנגול האדום". הערכת המחיר - בין חצי מיליון ל-600 אלף יורו.
 
 

התשיעית של בטהובן תמורת 21 מיליון שקל

ועוד במסגרת תוכניתנו הקניות שיעשו לכם את חג, מציעה סותבי'ס הלונדונית למכירה את כתב היד של הסימפוניה התשיעית של בטהובן. מדובר בלא פחות מ-575 עמודים בכתב ידו של בטהובן. הערכת מחיר - כשלושה מיליון ליש"ט.
 

דוקומנטרי על המשתעלים למען המיליון

ערוץ ITV הבריטי החליט שלא ניתן כך סתם לבזבז את כספי ההשקעה בתוכנית "מי רוצה להיות מיליונר" בה זכה צ'ארלס אינגרם לאחר רמאות המתבססת של שיעולים, והחליטו לשדר תוכנית דוקומנטרית מיוחדת בנושא, עם קטעים מצילומי התוכנית, כמו גם ראיונות עם גורמי מפתח בפרשה. מנחה התוכנית המיוחדת - מרטין באשיר, ההוא עם הסרט השנוי במחלוקת על מייקל ג'קסון. רייטינג זה רייטינג זה רייטינג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by