בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה יהיה עם ערוץ 10? 
 
 
מערכת מיקסר

מעריב וידיעות דורשים לפרק את הערוץ בשל חובות כספיים. בערוץ ממשיכים בינתיים כרגיל ומתגאים בהצלחה של "24" בקרב בעלי הכנסה והשכלה גבוהים מהממוצע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלבול בערוץ 10 מעולם לא היה גדול יותר. מצד אחד מנסים להראות שהערוץ עדיין פעיל ומתפקד, אודטה ואקזיט חוזרים לאוויר, כמו גם תוכניתם של ירון לונדון ומוטי קירנשבאום. מצד שני מתעכבת ההכרעה בדבר הסיוע הממשלתי לערוץ בדמות חקיקה, ועכשיו גם מעריב וידיעות דורשים את פירוקו של הערוץ בשל חובות כבדים.

כבר ביום ראשון בבוקר צפוי ערוץ 10 לפנות לבית המשפט ולבקש הגנה מפני נושיו. זאת, בעיקר נוכח דרישות חברת מקסימדיה של ידיעות אחרונות, עיתון מעריב וחברת רפיד ויז'ן שדורשות את פירוק הערוץ בשל חובות של מיליוני שקלים. חברת חדשות ישראל טוענת אף היא כי צ'ק של ערוץ 10 על כשלושה מיליון שקל - חזר.

מבחינת הערוץ עצמו, ממשיכים כאילו כלום. "אנחנו ממשיכים עם לוח השידורים הרגיל, ההיערכות עד סוף החודש היא כמתונכן, עם כל ההכנות ליום השואה, סרטים והופעות לכבוד האירועים השונים", אומרת יעל תאנה שפריר, הדוברת החדשה של הערוץ.

"אין שינוי מהותי במתכונת התוכניות, אבל בגלל הרגישות של המצב ייתכנו שינויים ברמה היומית, אבל לא מדובר בשינויים קריטיים. אקזיט ואודטה חזרו, עכשיו גם לונדון וקירשנבאום, יובל כספין ממשיך כרגיל, והדברים ממשיכים הלאה. אנחנו לא יודעים מה יקרה בעקבות הפניה לבית המשפט ביום ראשון, הדברים האלו עדיין נמצאים בבדיקה".

ובינתיים מתגאים בערוץ בנתוני הרייטינג המרשימים שממשיכה להביא הסדרה "24", למול ערוץ 2. ערוץ 10 הגיע לרייטינג של 6.7 אחוז לעומת 14.4 של ערוץ 2, אולם בפילוח הצופים מראה הסדרה ניצחון מוחץ בקרב צעירים עם הכנסה גבוהה והשכלה גבוהה מהממוצע. כך עומד הרייטינג של 24 על 17.7 אחוז בקרב בני 25-44 בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע, לעומת 5.2 אחוז עבור ערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by