בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 13 באפריל 
 
 ניסיון התנקשות. סנופ דוג (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

טוני בלייר בסימפסונס, דיוויד בקהאם לא, דאגלאס וזיטה ג'ונס מנצחים, הטלוויזיה מפסידה וסנופ דוג זוכה לנסיון התנקשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טוני בלייר עם הומר סימפסון

הסימפסונים כבר די שבעים מאמריקה, כך נראה, והם החליטו לתקוף את היבשת הישנה. אחרי הופעת אורח של ג'יי.קיי.רולינג בסדרה, כעת הם עולים לדרגה גבוהה יותר והשחקן האורח החדש - ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר. בלייר הוקלט לסדרה בביתו שבדאונינג 10, ועל פי הפרסומים הוא שמח ואף התמוגג לרעיון בשל היותו אוהד שרוף של המשפחה האמריקנית. בפרק שהוקלט בלייר מעניק טיפים תיירותיים למשפחה שהגיעה לביקור בממלכה.
 

דיוויד בקהאם לא מספיק מפורסם

מנגד, מי לא יזכה להשתתף בסדרה? דיוויד בקהאם. מתברר שיוצרי הסדרה חשבו ואף התכוונו להעניק לבקהאם את הזכות להשתתף בפרק של הסדרה, אולם לבסוף וויתרו על כך. "חשבנו על בקס, אבל כדורגל הוא לא דבר כה גדול בארה"ב והוא לא מפורסם מספיק" אומר המפיק.
 

התקפה על סנופ דוגי דוג

אלמוני ירה בסוף השבוע על מכוניתו של סנופ דוג, ואף פצע את אחד משומרי ראשו. לדוגי יש לא פחות משמונה שמורי ראש. הראפר נחקר במשטרה אולם לטענתו אין לו כל מושג מי יכול היה לבצע את המעשה. חוקרים במשטרה ציינו כי הוא אמנם שיתף פעולה באופן מלא וניסה לעזור, אבל מסיבות עלומות לא נראה נרעש ונרגש מניסיון ההתנקשות.
 
 

הנצחון של דאגלאס וזיטה ג'ונס

מייקל דאגלאס וקתרין זיטה-ג'ונס מחוייכים ומאושרים. בית המשפט פסק לטובתם בתביעה התקדימית שהגישו השניים נגד המגאזין "האלו!" שפרסם תמונות חשאיות מחתונתם ימים לפני פרסום התמונות בעיתון המתחרה, "אוקיי!" שקיבל את הזכויות הרשמיות לכך תמורת מיליון ליש"ט.
 

הטלוויזיה הפסידה במלחמה

למרות העלייה הניכרת באחוזי הצפייה, שהסתכמה בממוצע של חמישה אחוזים, הפסידו רשתות הטלוויזיה האמריקניות לא מעט כסף עקב המלחמה בעיראק. רשתות השידור הגדולות הפסידו ביום הראשון למלחמה מעל 22 מיליון דולר. השבוע הראשון למלחמה הסתמן בהפסד עצום מפרסומות - כ-77 מיליון דולר, כשהרשתות נאלצו לוותר על יותר מ-53 מיליון דולר וערוצי הכבלים הפסידו יותר מ-17 מיליון דולר.
 

מבקר המדינה נגד מבקרת הרשות

מבקר המדינה קבע כי מבקרת רשות השידור נהגה שלא כשורה כשפירסמה דו"ח על פעילותו של יו"ר הרשות לשעבר, נחמן שי, מבלי לקבל את תגובתו. מדובר בהחלטתו של שי לבחור במכון פיל"ת לביצוע מבחני ההתאמה למועמדים לתפקידי ניהול ברשות. מבקרת הרשות טענה כי הבחירה נעשתה בשל הכרות מוקדמת של שי עם מנהלי המכון, שי עצמו טען בתלונה שהגיש עקב פרסום הדו"ח כי אכן הכיר את המכון, אולם הודיע על כך כנדרש למוסדות הרשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by