בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוכל שותפות ועושה ברייקדאנס 
 
 קניבלים צעירים ולא קשורים לכתבה   
 
מערכת מיקסר

ביג לורץ', ראפר מבטיח, נמצא משוטט אחרי שלקח pcp ואכל את השותפה שלו. אמה טוענת שהלייבל שלו עומד מאחורי העניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמר ראפ עולה הואשם ברצח שותפתו לדירה ואכילת הריאה שלה. אם הקורבן, טנישה יסיס בת ה-21, טוענת שהוא עשה זאת כדי לטפח את תדמית הגנגסטר שמנסה חברת התקליטים שלו ליצור עבורו, ותובעת את חברת התקליטים.

אנטרון סינגלטון, הידוע גם כ"ביג לורץ'", נמצא משוטט ערום ומכוסה בדם ברחובות לוס-אנג'לס לפני כשנה. בדירתו נמצאה גופתה של שותפתו, כשסימני שיניים מכסים את פניה ואת חלק מריאתה שנמצאה מחוץ לגופה. הסברה המקובלת היא שסינגלטון לקח סם הזייתי בשם pcp לפני שביצע את הרצח.

בדיקה רפואית הוכיחה קיומם של שיירי בשר אדם בקיבתו של סינגלטון, שמחכה בינתיים למשפט שככל הנראה יוביל אותו לכסא החשמלי. אם הקרבן טוענת שחברת התקליטים, דת' רואו, סיפקה לו סמים על מנת לעודד אותו לבצע את האקט האלים. הנאשמים הם דת' רואו, שוג נייט, סטרסס פרי רקורדס ושני עובדים נוספים. נכון לעכשיו אין תגובה רשמית מדת' רואו.

סינגלטון שהה בלוס אנג'לס כמה חודשים ועבד על אלבום הבכורה שלו. "מה שעושה גנגסטא ראפ שיווקי היא העובדה שהראפר משתתף בפעולות אלימות של כנופיות", אומרת התביעה, "סינגלטון התאים לקריטריון הזה, היות ושיריו אלימים כמו חייו, והם כוללים אונס, רצח ונגמרו באכילת הקרבן שלו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by