בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוא עוד ימות בסוף 
 
 מי יכול עליו? סנופ   
 
אייל רוב

אייל רוב, שהזהיר כבר בדצמבר שסנופ הולך לחטוף אותה, מתחקה אחר מקורות הירי, שמובילים, איך לא, לאיש הכי מרושע בהיפ הופ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סמל ג'ון פסקוריילו אמר שקלווין ברודוס היה רגוע למדי כשהגיע לתחנת המשטרה לתת עדות על תקרית הירי האחרונה בה היה מעורב. "הוא שיתף איתנו פעולה ולא נראה שהוא מתרגש מזה יותר מדי"; סנופ נותר קול עד הסוף, גם אחרי ששלושה אלמונים פרקו מחסניות על שיירת המכוניות בה נסע.

לשוטרים לא צריכה להיות עבודת בילוש מסובכת מדי, במידה וקנו את אלבומו האחרון, "Paid tha cost to be da boss". כל דילר בפינת הרחוב יוכל לסבר את אוזנם אודות הדיס המתמשך בין סנופ לבין מעבידו לשעבר, שוג נייט, שלאחרונה השתחרר מהכלא לאחר שהות של חודשיים בעוון הפרת תנאי השחרור שלו.

הדיס, ששכב במשך כמה שנים מתחת לפני השטח, התפוצץ בענק באחד מהשירים הטובים ביותר שסנופ הוציא בזמן האחרון, "Pimp Slapp'd" בו הוא סוגר את החשבון עם אחד האנשים הבזויים ביותר שפעלו ובחשו בתעשיית המוסיקה, והיה למעשה שיר הדיס הראשון שאדם כתב על שוג נייט ונותר בחיים כדי לשמוע אותו ברדיו. לרוב זה נגמר אחרת לגמרי.

החל בוונילה אייס, שנתלה הפוך ממרפסת ביתו בקומה ה-30 ומשהו וכלה בדוקטור דרה שחמק במבט מושפל החוצה, הרבה אנשים טעמו את נחת זרועו של נייט, הן כבעליו השנוי במחלוקת - בכל מובן אפשרי - של הלייבל Death Row והן כסוחר סמים, נשק, סרסור וסתם איש שאוהב לראות פרצופים מפוחדים והרבה רובים סביבו.

סנופ, הסופרסטאר הראשון והיחיד שדת' רואו הצמיחה משורותיה, תמיד היה עקב האכילס של העארס גדול המימדים, ולמעשה היה הראשון שרצה לחתוך מהלייבל שעשה אותו, כשהוא לוקח עימו את הנכס הגדול (החי) שלה, ד"ר דרה - מפיק הבית והסיבה המרכזית לכל המיליונים.

לנייט תמיד היה יחס מיוחד כשזה מגיע לסנופ. סוג של פור-פליי שנמשך 6 שנים שהתנהל ברובו במישורים של דיבורים מלוכלכים, גרפיקה שחוטה וכל מיני הברזות עם אלבומי אוסף בדיוק כשסנופ שיחרר אלבום חדש. במוצאי שבת האחרון מישהו החליף מהלך.

העובדה שנייט היה סגור מאחורי סורג ובריח במשך קרוב לשנתיים נתנה ביטחון לסנופ, שבדיוק באותה תקופה הקים את אימפריית המוסיקה הפרטית שלו, שכללה לייבל, חברת בגדים, ליין צעצועים וחברות הפקה המתמחות בסרטי פורנו באווירה ביתית. סנופ ידע דבר אחד - בשביל להיות באמת ביג סנופ הוא חייב להראות לכולם מי כאן הבוס האמיתי, גם אם זה אומר להתייחס בגלוי להשמצות הבלתי פוסקות מכיוון חברת התקליטים שגילתה אותו.

חודש לפני שיחרורו של נייט מהכלא, נשמעו מהאתר של דת' רואו, נביחות כלב שהפכו, שנייה לאחר הירייה, ליללות קורעות לב כפי שרק כלבים שנפצעו יכולים להביא, ואחריהן הכתובת - He's coming out.

בניגוד לכולם, אבל ממש כולם - כולל ד"ר דרה שאכל מנייט ערמות של חרא, אקזיביט, קורופט וטופאק שנסע במכונית של נייט באותו לילה ארור בווגאס - סנופ פתח את הפה ויצר את הבאז שגרם לשני מיליון איש לרוץ ולקנות את האלבום האחרון שלו. כל המילים שאתם צריכים לשמוע מופיעות בלינק הזה.

"Pimp Slapp'd" הוא משאלת המוות של סנופ, שהתחילה להגשים את עצמה בליל שבת האחרון. לסנופ כאמור שלום, למרות פציעת אחד השוטרים הסמויים בשיירת המכוניות, ובעיקר לאחר חילופי מילים בינו ובין היורים האלמונים. ניחוש קטן את האמא של מי הוא קילל לפני שמיהר לסגור את החלונות המשוריינים בסנופ דה-וויל שלו. נייטי נייט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by