בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 15 באפריל 
 
 האודטה שוורץ החדשה? מוניקה לוינסקי   
 
מערכת מיקסר

מוניקה לווינסקי נותנת עצות לדייטים, יוסי מימן ממשיך לממן את ערוץ 10, עובדי האופרה שובתים ומפעל הפיס תומך בישראלים, אבל קצת פחות בערבים. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הטיפים של מוניקה

מוניקה לווינסקי באקסטזה. עוד שבוע בדיוק עולה התוכנית החדשה שלה, מר אישיות. המדובר בתוכנית שידוכים בה מועמדת אחת צריכה לבחור מתוך 20 גברים עם מסיכה את בחיר ליבה "על סמך אישיותו". חוצמזה לווינסקי, היא ולא אחרת, תיתן טיפים בכל הקשור לדייטים.
 

עובדי האופרה בשביתה

החזרה הגנרלית של האופרה "אאידה" לא תתקיים הערב, ובמקומה יערכו העובדים אסיפה כללית. ההשבתה נובעת מסירוב ההנהלה לחתום על הסכם שהציע הבורר, עוזי גרנות, שקובע את המשך העסקת העבודים בהסכם קיבוצי. בהנהלת האופרה מאיימים כי ההשבתה תגרור את סגירת האופרה.
 

מימן יזרים עוד כספים לערוץ 10

בית המשפט המחוזי בת"א אישר את בקשת ערוץ 10 להקפיא את ההליכים נגדו עד לחודש יוני. מפרטי הבקשה אפשר ללמוד שני דברים מרכזיים: חובות הערוץ לבנק לאומי עומדים על כ-360 מיליון שקל, החובות למס הכנסה ולעובדים עומדים על כשני מיליון שקל, והחובות לספקים עומדים על כמה עשרות מיליוני שקלים. פרט חשוב נוסף - יוסי מימן מתכוון להזרים כספים נוספים לערוץ בשבועיים הקרובים עד לגיבוש תוכנית ההבראה לערוץ.
 
 

התפריט של ירח הדבש

איך חוגגים ראסל קרואו ודניאל ספנסר את ירח הדבש שלהם? אם פרט זה הדיר שינה מעיניכם, אזי כדאי שתדעו שלא מדובר במשהו מנקר עיניים. הו לא. כאן לא תמצאו סוויטות נוצצות וארוחות שחיתות כמו בסיפורי ליז טיילור. מתברר שהשניים מסיירים להם באוסטרליה, ישנים במוטלים ונהנים מארוחות גורמה כמו טייק אוויי של עוף בגריל ויין של ב-35 שקל.
 

תומכים בישראלים, אבל לא ערבים

מפעל הפיס הכריז על תמיכה מכובדת בסך של כחצי מיליון שקל שיתחלקו בין כ-18 אמנים שונים שעתידים להציג את עבודותיהם בחו"ל בשנה הקרובה. במקביל הודיע לצלמת הישראלית-ערביה אחלאם שיבלי כי הוא מקפיא את התמיכה שכבר אושרה לה לפרוייקט צילומים של חיילים בדואים בצה"ל. גובה המענק שאושר ואז הוקפא - 180 אלף שקל. במפעל הפיס אומרים כמובן שאין קשר בין שתי ההחלטות.
 

תובעים את מת"ב

משרד התעשייה והמסחר החליט לתבוע את חברת הכבלים מת"ב על הטעיית צרכנים בנסיבות מחמירות, לאור הפרסומים לפני כשנה וחצי על ממיר דיגיטלי ללא תשלום, ללא הדגשה מספקת של הגבלת המבצע לזמן מסויים, ולאור העובדה שמהלקוחות נגבה סכום פקדון עבור הממיר שלא הוחזר במלואו לאחר החזרת הממיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by