בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 21 באפריל 
 
 נרקיס ופיק. צריכים לעבור את חצי הגמר   
 
מערכת מיקסר

מעכשיו יהיה חצי גמר גם באירוויזיון, "ג'נין ג'נין" גורף פרס בינ"ל, סטיבן טיילר הוא דוקטור וריי רומנו פורש בשיא. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חצי גמר לאירוויזיון

על מנת להבטיח את השתתפותו באירוויזיון הבא, יצטרך ליאור נרקיס להתברג באחד מעשרת המקומות הראשונים, לא כולל את הדירוג שיקבלו ארבע המדינות המייסדות. אם לא, תתבקש ישראל להתמודד בשנה הבאה בתחרות חצי גמר האירוויזיון. זאת על פי התקנון החדש שייכנס לתוקף ב-2004. כך מוסר עיתון מעריב. התיקון נערך משום שיש כרגע 36 מדינות שרשאיות להשתתף בתחרות, אך בפועל, בשל מגבלות הזמן, משתתפות רק 26. ארבע המדינות המייסדות של הטקס (בריטניה, צרפת, גרמניה וספרד) ועשר המדינות שזכו בעשרת המקומות הראשונים, ישוריינו אוטומטית להשתתף בשנה הבאה. השאר יתחרו בגמר שיתקיים יום לפני התחרות. כמו כן יבוטל הנוהל שבו מפסידי התחרות לא משתתפים בה שנה מאוחר יותר.
 

פרס ל"ג'נין ג'נין"

"ג'נין ג'נין" של מוחמד בכרי זכה בסוף השבוע בפרס ה-CMCA, ארגון גופי שידור ומפיקי טלוויזיה באגן הים התיכון ליצירה דוקומנטרית. "ג'נין ג'נין" נבחר מבין 8 סרטים שהתמודדו בקטגוריה שעוסקת באתגר עמו מתמודדת המדינה ממנה הגיעה הסרט. בקטגוריה זו התמודד סרט נוסף מישראל, "גולן" של עמית גורן. הפרס בו זכה בכרי מוענק ליצירות עם מימד אקטואלי, שתי הקטגוריות האחרות הן "זיכרונות מהים התיכון" והיצירה הטובה ביותר. לזוכה מוענקים 5,000 יורו.
 

פרס ל"טהורה"

ענת צרויה, שביימה את "טהורה", זכתה בפרס הבימוי בפסטיבל "עולם אחד", פסטיבל הקולנוע הדוקומנטרי הבינלאומי לזכויות אדם בפראג. כך מוסר "הארץ". "טהורה", שעוסק בחוקי הטהרה הנהוגים ביהדות האורתודוקסית, זכה כבר בפרס ראש העיר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי של ירושלים, והשתתף בפסטיבל הקולנוע התעודי הבינלאומי באמסטרדם (IDFA).
 
 

לות'ר וונדרוס מתאושש מארוע מוחי

זמר ה-R&B לות'ר וונדרוס, שעבר ארוע מוחי ביום רביעי בביתו במנהטן, מתאושש כרגע מהניתוח בבית חולים. לוונדרוס עבר של סכרת, לחץ דם גבוה ומשקל יתר. מהדוברת שלו לא נמסרה אינפורמציה בדבר עוצמת הארוע וכישוריו המוטוריים של הזמר.
 

ד"ר סטיבן טיילר וד"ר בריאן וילסון

מעכשיו ד"ר סטיבן טיילר בשבילכם. סולן אירוסמית' יקבל תואר דוקטור של מוסיקה מאוניברסיטת ברקלי בראשית מאי. לאצולה האקדמית מצטרף גם בריאן ווילסון מהביץ' בויז. ובעניין ווילסון, מנהל מסע ההופעות האוסטרלי שלו, פקיד בנק בן 23, נתפס בגניבת 12 מיליון דולר מהבנק: 150 אלף כדי לממן את ההופעה של ווילסון, והשאר כדי לקנות יער גשם ולהגן על מיני ציפורים בסכנת הכחדה.
 

רמזים לסיום "כולם אוהבים את ריימונד"

ריי רומנו רומז שהעונה הבאה של "כולם אוהבים את ריימונד" תהיה ככל הנראה גם האחרונה. כנשאל בראיון לרשת CBS כיצד ניתן לשמור על רעננות הסדרה, השיב: "אתה מפסיק בעוד שנה". עוד הוסיף רומנו "חשוב לצאת כל עוד עדיין רוצים בך. לא מוקדם מדי, אבל לא מאוחר מדי".
 

נמכר עזבונו של אנדרה ברטון

במכירה הפומבית של עזבונו של הסופר הצרפתי אנדרה ברטון, שגרפה 50 מיליון דולר, נמכר בין היתר עותק מהמהדורה הראשונה של ספרו המפורסם של ברטון, "מהו סוריאליזם?", ועליו ציור חתום של מגריט. הספר נמכר ב-300 אלף דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by