בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
EMI מפסיקה את התקשרותה עם אן.אם.סי 
 
 
מערכת מיקסר

חברת אן.אם.סי הפסיקה את התקשרותה עם חברת קאפיטול רקורדס, שבבעלות EMI; בין האמנים החתומים בחברה - רדיוהד, קיילי מינוג ופט שופ בויז, שייוצגו מעתה בישראל על ידי הליקון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהודעה לעיתונות שהוציאה היום חברת התקליטים אן.אם.סי נמסר כי החברה לא תפיץ עוד בישראל את האלבומים של קאפיטול רקורדס, חברה בת של ענקית המדיה EMI. בקאפיטול מיוצגים אמנים כמו רדיוהד, קיילי מינוג, פט שופ בויז, קולדפליי, דאבס והוויינס, שהזכויות על הפצתן יועברו לחברת הליקון.

על פי ההודעה, סיום העבודה המשותפת הינו על רקע רצונה של EMI למזג את פעילות החברות קאפיטול ו-ווירג'ין (שמיוצגת בישראל על ידי חברת הליקון). הייצוג המשותף הוצע לאן.אם.סי לפני מספר חודשים, אך החברה החליטה לא להענות להצעה, "עקב דרישות כספיות מופרזות שאינן תואמות את שוק המוסיקה בישראל"

אן.אם.סי מדווחת כי הכנסותיה מייצוג EMI היוו כ-18% מסך ההכנסות שלה בשנה שעברה, השווים לכ-9.3 מיליון שקל.

"לאן.אם.סי מדיניות ברורה של פיתוח אמנים ותכנים לצד שמירה על הרווחיות ואין בכוונת החברה לסטות ממדיניות זו, בוודאי לא בתקופה של חוסר וודאות כלכלית והמשבר העולמי בענף המוסיקה בפרט", אמר מנכ"ל החברה, זאב שליק. "לאן.אם.סי תוכניות לפתח מוקדי פעילות חדשים בתחום התכנים המוסיקליים, במקביל להתארגנות במישור התפעולי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by