בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדונה בישראל 
 
 
ניר נון נוה

רשת "צליל" החלה לייבא באופן עצמאי את הלהיטים של וורנר שלא הגיעו לישראל: מדונה, לינקין פארק ורד הוט צ'ילי פפרס. מנכ"ל "צליל": "אנחנו בסך הכל ממלאים ואקום"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת חנויות התקליטים "צליל" החלה בייבוא עצמי ומכירה של אלבומי וורנר שאינם מיובאים באופן סדיר לארץ, כתוצאה מהתרת הקשר החוזי בין "הד-ארצי" לענק המוסיקה האמריקני.

שלושת האלבומים שרשת "צליל" (הנמצאת בבעלות חברת התקליטים הליקון) מייבאת הם התקליטים החדשים והמדוברים של מדונה ("American Life"), לינקין פארק ("Meteora") ורד הוט צ'ילי פפרס ("By the way").

עד כה ניתן היה להשיג את האלבומים הללו באופן מסודר רק בחנויות "האוזן השלישית" בשלוש הערים הגדולות, או באמצעות האינטרנט. לרשת "צליל" 14 סניפים ברחבי הארץ.

מנכ"ל "צליל", אודי סגל, אומר למיקסר שלרשת אין שום כוונה להפוך את את הייבוא לדבר של קבע, אולם הפעם פשוט לא הייתה ברירה. "מרגע שוורנר הפסיקו להיות מיוצגים על ידי 'הד ארצי'" אומר סגל, "נוצרו חוסרים בשוק. כשמדובר בדיסק קטלוגי - ניחא, לא נורא, אבל כישצאו הדיסקים החדשים, ובעיקר אלו של מדונה ולינקין פארק - זה כבר הפך לאקוטי. מדובר בבסט סלרים שהקהל מחכה להם".

"בחנויות החלו להיווצר רשימות המתנה לאלבומים ואנחנו מצידנו חיכינו עד לרגע האחרון, כדי לראות אם מישהו ייקח את הייצוג של וורנר - כי אנחנו מעדיפים לעבוד עם סוכן מסודר. אבל זה לא קרה. יש לנו מועדון לקוחות שכולל עשרות אלפים ואנחנו מחוייבים לתת להם שירות טוב. אותם לא מעניינת רה-אורגניזציה של ייצוג הלייבלים בארץ".

מבחינת "צליל" מדובר באירוע חד פעמי, ואין בכוונתם להפוך את הרעיון לדבר של יום יום ולפתוח מחלקת ייבוא. "הבאנו כמות של כמה אלפי דיסקים, שתספיק לטווח הנראה לעין" אומר סגל, "ואנחנו מקווים שעד אז כבר יהיה ייצוג לוורנר. אנחנו לא מתכוונים לפתוח מחלקת ייבוא. אנחנו רשת קמעונאית, לא יבואנים, ואין לנו כל כוונה לעבור הסבה. אנחנו תמיד נעדיף לעבוד עם סוכן. מנגד, אם נראה חוסרים בדברים חשובים, באלבומים חדשים, ואף אחד לא ייצג - לא נהסס לעשות זאת שוב. אנחנו מייבאים את האלבומים האלו פשוט כי נוצר ואקום, ואנחנו עושים זאת גם במחיר הכי נמוך בשוק, למרות שיכולנו לנצל את המצב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by