בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 28 באפריל 
 
 היישר למקום הראשון. מדונה   
 
מערכת מיקסר

מדונה שוב כובשת את בריטניה, מתיו פרי בוחר בחיים, הרשות השניה ממשיכה לצנזר וכבוד ישראלי ברחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עכשיו מצנזרים גם את אנרג'ייזר

הרשות השניה, בתפקידה כצנזור הישראלי החדש, החליטה להגביל גם את שידור הפרסומת לסוללות אנרג'ייזר, בשל הרמיזות המיניות שיש בה. ההחלטה היא להגביל את שידור הפרסומת לשעות שלאחר 22:00. דוברת הרשות השניה מסבירה כי כי לרשות הגיעו 20 תלונות, מה שדחף לכיוון ההחלטה. מתארגנת קבוצה של מתלוננים על הפרסומות להאגיס?
 

מקום ראשון: מדונה

למרות הביקורות החלוקות והתחושה שהפעם זה כבר לא זה, ולמרות שהסינגל אמריקן לייף צנח מהמקום השני למקום ה-12, האלבום עצמו נכנס היישר למקום הראשון במצעד הבריטי אמש, ומדונה יכולה לחזור לחייך. עוד יש לה את זה.
 

להקת ענבל פינטו להופעות בארה"ב וגרמניה

להקת המחול של הכוריאוגרפית ענבל פינטו מעלה את "אויסטר" בארה"ב ובגרמניה. הלהקה הוזמנה להופעות בחו"ל וכעת מופיעים חברי הלהקה בניו יורק, בעוד מספר ימים היא תופיע במיאמי ולאחר מכן תקיים מספר הופעות בגרמניה.
 
 

אמנות גנובה

במבצע מורכב הצליחו גנבים לגנוב ציורים של ואן גוך, פיקאסו וגוגין מגלריה במנצ'סטר. היצירות מוערכות בכמיליון וחצי דולר. למשטרה אין קצה חוט, אבל הם עובדים על זה.
 

מתיו פרי: הייתי קרוב למוות

כוכב חברים, מתיו פרי, מספר כי הוא היה קרוב למוות בשל התמכרותו לאלכוהול. לדבריו, מדובר בבחירה שבין חיים למוות והוא בחר בחיים, ונחלץ ממצבו רק בשל העזרה שקיבל. הוא גם די מרוצה מהסיקור התקשורתי הגדול של כל העניין כי כך הוא "עזר ליותר אנשים". חוצמזה זה גם הופך אותו לקול בממלכת הוליווד, מה שמבטיח עוד כמה תפקידים לא רעים.
 

מילשטיין כותב מחזה לתיאטרון בברלין

המחזאי והבמאי אבישי מילשטיין הוזמן לכתוב מחזה על הדיון בברלין בדבר הקמת אתר הנצחה מרכזי לזכר יהודי שואת ברלין. מילשטיין, השוהה כעת בברלין ומלמד כתיבה דרמטית, יכתוב את המחזה עבור תיאטרון מקסים גורקי בעיר.

בעשור האחרון, מאז הועלה הרעיון להקים אנדרטה מרכזית לזכר היהודים שניספו בשואה, התקיים דיון ארוך בנושא, שכלל הפגנות ועצרות, כמו גם שיח ציבורי מקיף. קבוצה אחת טענה כי יש להקים את האנדרטה לזכר כל קורבנות השואה בברלין, כולל צוענים, הומואים, קורבנות פוליטיים וכדומה. גישה אחרת טענה כי אין צורך להקים את האנדרטה, ויש לשמר את המצב הקיים - בו עשרות אנדרטאות קיימות ברחבי העיר - וזאת כדי להראות כי השואה הייתה בכל מקום, ולא ליצור נקודה מרכזית אחת. לבסו, ניצחה הגישה הדוגלת בהקמת אנדרטה מרכזית לזכר קורבנות השואה היהודיים - והקמתה תסתיים תוך שנתיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by