בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 29 באפריל 
 
 לא מגיע לטורונטו. אלטון ג`ון   
 
מערכת מיקסר

אלטון ג'ון ובילי ג'ואל מפחדים מהסארס, אמ"י נגד גל"צ, הרשות השניה לא מתלהבת ממועצת הקולנוע והאמת על פי הילארי קלינטון - בקרוב על המדפים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמנים מחרימים את טורונטו

אלטון ג'ון ובילי ג'ואל הם בין האמנים שלא ממש מוצא חן בעיניהם הרעיון להסתובב באיזורים בהם קיימים ניצנים למגיפת הסארס. השניים ביטלו הופעות מתוכננות בטורונטו. אבל ההודעות של ארגון הבריאות העולמי, גם אם הן מתחכמות משהו, הביאו לביטול ההופעות. מעריצים, מעריצים, אבל להופיע עם מסיכה על הפרצוף?
 

אמ"י נגד גל"צ

כאילו לא הספיק לגל"צ המאבק הארוך עם אקו"ם עכשיו גם אמ"י נגדם. יו"ר הוועד המנהל של אמ"י, יענק'לה מנדל, פנה במכתב לגלי צה"ל ובו ביקורת חריפה על התחנה. בין השאר כותב מנדל לאבי בניהו כי שיקולי העריכה המוסיקלית הם "לא מאוזנים ונגועים באינטרסים זרים שיש בהם כדי לגרום עוול בלתי מוצדק".

ציטטות מרנינות נוספות הן כי העורכים המוסיקליים הם "חבורה אנונימית של שדרנים", כי מדובר ב"העדפות שרירותיות", "העדר כל קריטריונים מקצועיים" ועוד פנינים. מנדל אף דורש הקמת ועדה ציבורית שתדון בעניין. בניהו לא נשאר חייב ושלח מכתב תגובה האומר כי "נדהמתי והתאכזבתי לקבל את מכתבך הבוטה. מאז שניכנסת לתפקידתך לא שוחחת עמי ולא העלת כל טענה". בניהו טוען כי מדובר בהאשמות "לא רציניות, שקריות וגובלות בהוצאת לשון הרע" ואף מציע למנדל לחזור בו מדבריו. המשך, מן הסתם, יבוא.
 

טלוויזיה איכותית על ידי מועצת הקולנוע?

אתמול נערך דיון ראשוני ברעיון כי מועצת הקולנוע היא זו שתפיק עבור זכייניות הטלוויזיה השונות את תוכניות הטלוויזיה האיכותיות (סוגה עילית), עליהן הן מחוייבות. על פי ההצעה, שיזמו עורכי הדין אלי זהר וליפא מאיר, יעבירו זכייניות הערוץ השני וערוץ 10 16 אחוז ממחזורם השנתי למועצה הישראלית לקולנוע, וזו תפיק את משדרי הסוגה עילית, תוך הקפדה על דרישות החוק וקריטריוני איכות, ותפטור את הזכייניות השונות מעול הרגולציה. אביגדור יצחקי, מנכ"ל משרד ראש הממשלה דווקא התלהב, ואף יזם את הדיון אמש. מי לא אוהב את הרעיון? נכון, הרשות השניה. מנכ"ל הרשות, מוטי שקלאר אף שלח מכתב בו הוא מביע התנגדות נחרצת לרעיון. העיקר שהזכייניות ימשיכו לשדר. יש טופז - יש עתיד.
 
 

מיליון וחצי דולר בשירותים

הציורים של ואן גוך, פיקאסו וגוגן, בשווי של יותר ממיליון וחצי דולר, שנגנבו ביום שבת מגלריה לאמנות במנצ'סטר, נמצאו. המיקום: מאחורי האסלה בשירותים ציבוריים. מתברר כי עובדת הגלריה הבחינה בגנב, שככל הנראה נמלט והחביא את הציורים. המשטרה ממשיכה לחקור.
 

זכייניות ערוץ 2 ממשיכות

מועצת הרשות השנייה החליטה להאריך בעוד שנתיים את הזכיונות של "קשת", "רשת" ו"טלעד" בערוץ השני. הזכייניות ימשיכו אם כן לשדר עד 2005. מישהו מרגיש שמצבת הזכייניות כבר לעולם לא תשתנה בארצנו?
 

שריל קרואו לסטארבקס

ביום שלישי האחרון יצא האלבום החמישי בהוצאת רשת בתי הקפה סטארבקס, בסידרת אלבומי "בחירת האמן". הפעם מדובר בבחירותיה של שריל קרואו. וההצלחה מסחררת. לא פחות מ-10,000 אלבומים נמכרו עד כה, והכל רק בבתי הקפה של הרשת. אולי בכל זאת היה כדאי להשאיר אותם אצלנו?
 

רוצים את הכסף חזרה

לבית המשפט באילינוי הגיעה תביעה ייצוגית ייחודית. ארבעה מעריצים של להקת "קריד" תובעים את כספם ואת עלות החנייה חזרה, מאחר והלהקה נתנה הופעה גרועה וסולן הלהקה, סקור סטאפ, היה כל כך מסומם שלא היה מסוגל לשיר אפילו שיר אחד באופן מלא. באם תתקבל התביעה הייצוגית, הרי שעלות ההופעה עבור הלהקה עשויה להגיע לשני מיליון דולר.
 

קלינטון על המדף

בתשעה ביוני תצא האוטוביוגרפיה של הגברת הראשונה לשעבר, הסנטורית הילארי רודמן קלינטון. בהוצאה מאמינים מאוד בספר החדש, וקלינטון קיבלה מקדמה של לא פחות משמונה מיליון דולר, והתקווה היא כי על ההתחלה ימכרו כמיליון עותקים. בספר צפויה קלינטון לספר על חוויות מסדרונות הבית הלבן, ועיני העולם נשואות לשמוע מה יש לה לומר על הדברים שבעלה עשה במסדרונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by