בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירועי 1 במאי ברחבי הארץ 
 
 חבר ``הפועל`` המבוגר ביותר בהפגנת 1 במאי בת``א, 1949 (צילום: לע``ם)   
 
ישראל קיסם

התוכנית הכלכלית החדשה של ביבי מבטיחה השנה אירועי 1 במאי חמים מהרגיל. מבחר הפניות למיטיבי הלכת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמעון פרס מנופף בהפגנת 1 במאי בת``א, 1980 (צילום: לע``ם)
 שמעון פרס מנופף בהפגנת 1 במאי בת``א, 1980 (צילום: לע``ם)   
אופרה לפועלות (רביעי, 30 באפריל)

בשעה 19:00 מול בניין האופרה הישראלית בת"א (רחוב וייצמן). כביסה שחורה מעלה אופרה לפועלות. יום רביעי הוא לא רק ערב אחד במאי, אלא גם היום בו מביא בנימין נתניהו לאישור הכנסת תוכנית כלכלית חדשה, שמהווה שיא חדש של התאכזרות לשכבות המוחלשות, ושל התבוססות השכבות המבוססות בתוך השמנת של עצמן. במקום "אאידה" של תרבות מנותקת ושל ניצול עובדות, יעלו אנשי כביסה את "עאידה" של שחרור מניצול מעמדי וכלכלי. קוד לבוש - אדום. רצוי להביא כלי נגינה - גיטרות, כינורות, דרבוקות וסירים ריקים, כדי ללוות את הזמרות והזמרים המתחילים שינסו כוחם בזמרה.


הפגנת 1 במאי של סיעת חד''ש בהסתדרות (חמישי, 1 במאי)

בשעה 11:00 בחצר הוועד הפועל, רחוב ארלוזורוב 93 ת"א. סיעת חד"ש בהסתדרות מזמינה את העובדים, המובטלים והגמלאים להשתתף בטקס הנפת הדגל האדום בחצר הוועד הפועל של ההסתדרות. "צובעים את ההסתדרות באדום" ו"תוכנית ביבי-שרון לא תעבור" הן סיסמאות האירוע.

הפגנת 1 במאי משותפת ישראלית-פלסטינית (חמישי, 1 במאי)

בשעה 13:30 בצומת א-רם (כביש ירושלים-רמאללה). סיעת חד"ש בהסתדרות והפדרציה הכללית של האיגודים המקצועיים הפלסטינים בהפגנה משותפת של עובדים ישראלים ופלסטינים לרגל יום העובד הבינלאומי. הסעות מחצר הוועד הפועל של ההסתדרות (רח' ארלוזורוב 93, ת"א), בשעה 12:00.
 
צעדת 1 במאי בתל-אביב (חמישי, 1 במאי)

בשעה 17:00 ברחבת מוזיאון תל-אביב. ההפגנה תצעד אל רחבת הוועד הפועל של ההסתדרות, ובסיומה תערך עצרת. ההפגנה לציון יום העובד הבינלאומי בהשתתפות ארגונים חברתיים ותנועות נוער (הנוער העובד והלומד; השומר הצעיר; בנק"י; נוער חד"ש) וכן חד"ש ומרצ.

משמרת מחאה בכרמיאל (חמישי, 1 במאי)

בשעות 19:00-16:00 במרכז המסחרי בכרמיאל. סניף חד"ש בכרמיאל-משגב יקיים משמרת מחאה שתוקדש השנה למערכה נגד גזירות נתניהו.

סרט תיעודי: ''מי הרג את צ'ה גווארה'' (חמישי, 1 במאי)

בשעה 20:00, במועדון "הגדה השמאלית", אחד העם 70, תל-אביב. הקרנת הסרט "מי הרג את צ'ה גווארה". סרט תיעודי שוודי (עם תרגום לאנגלית) על חייו ומותו בבוליביה של המהפכן ארנסטו צ'ה גווארה ב-1967. ישאו דברים לפני הסרט: אורי פרויס ואפרים דוידי.

סמינר 1 במאי (יום שישי, 2 במאי)

בשעה 10:00 במועדון "אחווה", שדרות בן-גוריון 39, חיפה. סיעת חד"ש בהסתדרות תקיים את "סמינר האחד במאי". ידברו: ג'יאהד עקל, יו"ר הסיעה וחבר הנהגת ההסתדרות, על "האחד במאי - יום הסולידריות של העובדים", ואפרים דוידי, חבר הנהגת ההסתדרות, על "המתקפה של בעלי ההון על העובדים והמובטלים - התוכנית הכלכלית של ממשלת שרון". הכניסה חופשית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by