בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 1 במאי 
 
 המעריצים רצים לקנות. מדונה   
 
מערכת מיקסר

אל-ערבייה רוצים את א-סחאף, מדונה כובשת גם את אמריקה, ג'וני נוסע לסאן פרנסיסקו, יאיר לפיד מלך הרייטינג ומוניקה לוינסקי מספרת הכל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המבוקש: א-סחאף

רשת הטלוויזיה אל ערבייה מעוניינת מאד בשירותיו של מוחמד סעיד א-סחאף, שר ההסברה העיראקי לשעבר. מנהל הרשות אומר כי אם א-סחאף בחיים, הוא יכול להשיג את הג'וב המבוקש בשיחת טלפון אחת. א-סחאף, או בכינויו הנוסף, המכחישן מבגדאד, אינו ברשימת המבוקשים של ארה"ב ועל כן אם אכן הוא בין החיים - הרי צפויה לו קריירה לא רעה.
 

מקום ראשון: מדונה

עולם המוסיקה ממשיך לדסקס ולדון האם האלבום האחרון של מדונה שווה משהו הוא שהוא סמן של תחילת הסוף, אבל את המעריצים זה לא מעניין. אחרי שבשבוע שעבר היא זינקה למקום הראשון בבריטניה, עכשיו גם ארה"ב. אמריקן לייף מכר בשבוע הראשון באמריקה 241 אלף עותקים. בהחלט מכובד אבל עדיין רחוק מהאלבום הקודם, מיוזיק, שלפני שלוש שנים נמכר ב-420 אלף עותקים בשבוע הראשון.
 

ג'וני נוסע לסאן פרנסיסקו

הסיטקום "ג'וני" של טלעד התקבל ל-Frameline - פסטיבל הקולנוע של הקהילה ההומו-לסבית בסאן פרנסיסקו, הנחשב לפסטיבל הגדול והמצליח ביותר של הקהילה. ג'וני התקבל גם לפסטיבל בניו יורק.
 
 

יאיר לפיד לשיאי רייטינג

תוכניתו של יאיר לפיד ביום שלישי זכתה לשיא רייטינג עם ממוצע צפייה של 24.6 ממשקי הבית בישראל. לאחר לפיד כיכבו בשידור חוקר חלק ב' עם 22.2 אחוז, חדשות ערוץ 2 עם 21.5 אחוז, בשידור חוקר חלק א' עם 18.1 אחוז ובמקום החמישי - מבט של הערוץ הראשון עם 17.5 אחוז.
 

המלכה נור שופטת

מלכת ירדן, נור, עומדת להיות חברה בצוות השופטים של פסטיבל הסרטים טריבקה בניו יורק. חברים נוספים בצוות השופטים הם וופי גולדברג, מייקל מור וקנדיס ברגן. פסטיבל טריבקה לסרטים קצרים ותיעודיים הוא הבייבי של רוברטו דה נירו, והשנה היא שנתו השנייה של הפסטיבל. בין הסרטים שיתמודדו על פרס בפסטיבל גם יוסי וג'אגר שלנו, שזכה להזמנה בעת הקרנתו בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בברלין בפברואר האחרון.
 

לוינסקי בערוץ 2

בעוד שבועיים תשדר "רשת" את הסרט התיעודי "מוניקה בשחור לבן" שמגולל את מסעה של המתמחה האלמונית בבית הלבן לעבר התהילה. הסרט מכיל גם את מרתון השאלות שהציגו סטודנטים ניו יורקים ללוינסקי שהסכימה להגיע למשך שלושה ימים ולענות על כל שאלה שתעלה.
 

אופרה מקוצצת

האופרה הישראלית תעלה בעונה הבאה שש הפקות בלבד, נוכח הקיצוץ בתקציבי התרבות וגרעון האופרה. העונה גם תפתח באיחור מהנהוג, ועונת 2003-2004 תחל רק בינואר 2004.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by