בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום העיניים האדומות 
 
 מתוך הפיקניק של השנה שעברה   
 
מערכת מיקסר

בשבת יציינו המנאפסים המקומיים את יום המריחואנה הבינלאומי בפיקניק חגיגי בפארק הירקון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שבת יחגגו תומכי הלגליזציה הישראלים את יום המריחואנה הבינלאומי בפיקניק המסורתי בגני התערוכה, זו השנה השישית ברציפות.

יום המריחואנה הבינ"ל - מסורת רבת שנים בכ-150 ערים ברחבי העולם - נועד לציין את המשך המאבק לרפורמה במדיניות הסמים ולהפסקת הרדיפה אחר מאות אלפי אזרחים בארץ ועשרות מיליונים בעולם.

הפיקניק ייערך בשבת הקרובה ב-12:00 בצהריים, ויכלול הופעות ודיג'יים מהצהריים אל תוך הלילה. המארגנים - ארגון הגג של הגופים למען שינוי מדיניות הסמים בישראל - מבטיחים שהמוסיקה תתחיל ברגאיי של בוקר, תעבור במחוזות הדאב והאולדסקול, תעלה לברייק-ביט של ערב ותסתיים בטראנס לילי. ינגנו, בין השאר, אנשי רדיוטריפ, אייל רוב וגיא מר.

בפיקניק ישולב גם אירוע נוסח הייד פארק, כשבסוף כל שעה של מוסיקה יוקצו חמש דקות לנאומים בני דקה, שיינשאו על ידי 5 אנשים שיירשמו במהלך אותה שעה. לא תוענק עדיפות בנאומים לגופים כלשהם, וכל אחד יוכל להגיד מה שבא לו.

הכניסה לאירוע חופשית, אולם המבלים יתבקשו לתרום כראות עינם ונפשם לכיסוי הוצאות ההפקה אשר יוצאות מכיסי המארגנים. הקהל מוזמן להביא אוכל, שתיה, שמיכות, כלי נגינה, וכל מה שעושה לכם טוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by