בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אנחנו כבר כותבים את העונה השלישית" 
 
 ממתינים לתשובות מעוד פסטיבלים. כוכבי ג`וני   
 
ניר נון נוה

איציק כהן, שכותב ומשחק בסיטקום ההומואי "ג'וני", ידע לכל אורך הדרך שהסידרה צריכה להגיע לפסטיבלים הגדולים בתחום. ראיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פחות מעשרה ימים לאחר שיוצרי הסיטקום הציוני הגאה "ג'וני" קיבלו את ההודעה המשמחת על מועמדות הסיטקום בפסטיבל הגייז הבינלאומי בניו יורק, ה"ניו פסטיבל", התקבלה גם ההודעה המשמחת עוד יותר, לפיה "ג'וני" ישתתף גם ב-Frameline - פסטיבל הקולנוע ההומו-לסבי הגדול והמצליח ביותר בעולם.

"אלה פסטיבלים מאוד נחשבים", אומר איציק כהן, שיחד עם יונתן קוניאק כתבו את הסיטקום, היו שותפים בהפקה בעריכה, וכמובן גם מככבים בו.

- ציפיתם להגיע לפסטיבלים נחשבים שכאלו?
"כשהתחלנו לעבוד על 'ג'וני' לא עשינו את זה בשביל פסטיבלים, כמובן, עשינו את זה בשביל לעשות סיטקום. התחלנו לכתוב ולשרבט עד שזה הגיע ל-JCS ולטלעד. מבחינת הפסטיבלים יש לציין ש-JCS עשו את רוב העבודה, והתעסקו עם תרגום הפרקים ושליחתם לפסטיבלים".

- האמנתם שתתקבלו?
"כן, האמנו. עבורנו זה לא היה מפתיע. אנחנו מאוד מאמינים במוצר ובסדרה. אני לא חושב שיש משהו בחיים שלי שהשקעתי בו כל כך הרבה. גם כתבנו את הסדרה, אנחנו גם משחקים בה, גם מעורבים בעריכה, בעריכה המוסיקלית, אנחנו משקיעים מאות שעות. זה מוצר כל כך מושקע ומטופל שבהחלט יש לו מקום בפסטיבלים בינלאומיים שכאלו".

- מול מי אתם מתמודדים?
"עוד לא קיבלנו את הקטלוג של הפסטיבל, כך שאני לא יודע. אבל בקטגורית ה"שורטס" בה אנחנו משתתפים השתתפו בשנה שעברה סדרות כמו "בוב ורוז", כך שזו באמת פלטפורמה מכובדת".

- עוד פסטיבלים בדרך?
"נקווה. אנחנו ממתינים לתשובות מפילדלפיה ולוס אנג'לס".

- ומה העתיד של ג'וני?
"אנחנו נורא רוצים שטלעד כבר ישדרו את העונה השניה. אלה 11 פרקים שעבדנו עליהם שמונה חודשים. כל הזמן אומרים לנו שעוד מעט ישדרו אותם, ובינתיים אנחנו מתחרפנים. אנחנו מקווים שהם ישודרו במהלך השנה. בכל הנוגע להמשך - אנחנו רק מחכים שיגידו לנו להכין עונה שלישית. מבחינת כתיבה - כבר התחלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by