בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 4 במאי 
 
 דייט זול. מדונה וגאי   
 
מערכת מיקסר

ריטה לא מוכרת, חווה אלברשטיין כן, מדונה משתכרת וקורטני לאב מחפשת נואשות נגנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גאי ריצ'י משכר את מדונה

מדונה חושפת לעולם איך בעלה, גאי ריצ'י, מדרדר אותה קשות. מדונה, החסודה האולטימטיבית, מספרת כי "לא שתיתי עד שהכרתי את גאי ריצ'י. הוא השפעה נהדרת עלי - אני הולכת ושותה איתו. הפכתי לאחת מהבנות הבריטיות השיכורות. כל שנדרש הוא חצי פיינט (מעט יותר מחצי ליטר). אני דייט זול, כן", אמרה מדונה ל-BBC.
 

ריטה לא מוכרת

הפתעה בעולם המוסיקה הישראלית. מתברר כי ריטה לא ממש מצליחה כמצופה. "הארץ" מפרסם כי בהליקון מצהירים שמהחברה הוזמנו 30 אלף עותקים מאלבומה החדש "חמצן", אולם אנשי השיווק של החנויות טוענים כי המכירות לא משהו ולא מגיעות למספרים הללו. בהליקון אומרים, כצפוי, שזו רק תחילת הדרך, וכי בכוונתם להוציא עוד סינגלים לרדיו מהאלבום לחיזוק מכירתו. האכזבה, בכל מקרה, ניכרת בכל.
 

חווה אלברשטיין נחטפת

מנגד, אחת ההפתעות הגדולות באה מכיוונה של חווה אלברשטיין, שלא זוכה לחשיפה, יחסי ציבור והשמעות בלתי פוסקות ברדיו. דווקא אלבומה של אלברשטיין, בעל מסרים חברתיים פוליטיים וללא להיטים קליטים, נמכר מעל למצופה. "מוצאי חג" של אלברשטיין הוזמן אמנם רק ב-5000 עותקים אבל אלו נחטפו כמו לחמניות. ברשת טאואר מדווחים אפילו שבשבוע הראשון מכרה אלברשטיין יותר מריטה.
 
 

2X ב-93 מדינות

סרט ההמשך לאקסמן, 2X - אקסמן מתאחדים, עומד לעשות היסטוריה ויהיה לסרט בעל התפוצה הרחבה ביותר כשהוא יעלה על האקרנים ב-93 מדינות במקביל. בסרט הושקעו כ-100 מיליון דולר ובתעשייה משוכנעים שהוא יעבור את הכנסות הסרט הראשון - 294 מיליון דולר.
 

הרשות השנייה מעלה הילוך

הרשות השנייה מעלה הילוך במאבקה בפרסומות פרובוקטיביות. הצעד הבא - הקמת ועדה מייעצת למלחמה במסרים הבוטים של הפרסומות בטלוויזיה. מנכ"ל הרשות, מוטי שקלאר, שלח מכתב לערוץ 2 ולערוץ 10 בו הוא כותב כי "לאחרונה אנו מוצאים עצמנו מתמודדים מול מגמה הולכת ומתחזקת של פרסומות הכוללות מסרים מיניים בוטים... בכוונת הרשות לבחון בזמן הקרוב את האלטרנטיבות השונות ולהחליט לגבי דרך הפעולה הרצויה בנסיבות אלה". למכתב מצורפת רשימה של פרסומות כדוגמא, בהן הפרסומות של אנרג'ייזר, כי ברשות כבר לא אוהבים גם דיבורים, והפרסומת למתאים לי, כי כששני גברים מנשקים זה כבר פורנוגרפיה קשה במשרדי הרשות.
 

האמא של גוטקס נפטרה

האופנאית יהודית גוטפריד נפטרה בסוף השבוע והיא בת 59. גוטפריד הייתה בשנים האחרונות המעצבת הראשית של חברת "גוטקס" ונחשבת לכוח שהוביל את החברה למותג בינלאומי. על עבודתה היא זכתה לפני כשנתיים בפרס על מפעל חיים בתחרות האוסקר של האופנה הישראלית.
 

מי רוצה לנגן עם קורטני לאב?

קורטני לאב מפרסמת מודעות עמוד שלם במגאזינים אמריקניים בחיפוש נואש, כך נראה, אחר חברות ללהקתה. "נשים דרושות למהפיכת רוק בינלאומית. הצטרפי לסיבוב ההופעות של להקתה של קורטני לאב, הפכי למפורסמת ותראי עולם", נכתב במודעות. "מוכרחה לנגן בגיטרה או בס (לנגן באמת) ולהראות כמו אלה" הן דרישות הקבלה. סימני מצוקה קשים?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by