בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה"אמי" הישראלי יוצא לדרך 
 
 לא מועמדים. מיקי ויעקב   
 
מערכת מיקסר

השנה תערוך לראשונה האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה את טקס ה"אמי" הישראלי. כל המועמדים, כל הקטגוריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השנה תקיים לראשונה האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה את טקס ה"אמי" הישראלי - בו יוענקו פרסים לתוכניות ואנשי טלוויזיה ב-13 קטגוריות שונות. בקטגורית החדשות והאקטואליה לא מועמדים, אגב, מיקי יעקב ומהדורת ערוץ 10, מאחר ואף אחד לא הגיש את מועמדותם, וגם כי מיקי הצטרפה רק בפברואר - לאחר שנסגרה ההרשמה. הטקס עצמו יתקיים ב-4 ביוני. להלן רשימת כל המועמדים בכל הקטגוריות:


תוכנית האקטואליה – תחקיר - חדשות הטובה ביותר

"דין וחשבון עם רינו צרור" (ערוץ 10)

"המהדורה המרכזית" (חברת החדשות ערוץ 2)

"עובדה עם אילנה דיין" (חברת החדשות ערוץ 2)

"פוליטיקה" (ערוץ 1)

"תיק תקשורת" (הטלוויזיה החינוכית)


תוכנית בידור הטובה ביותר

"8 דקות ביום" (ערוץ 1)

"הכספת החדשה" (קשת)

"רק בישראל" (קשת)

"שי ודרור" (ערוץ 10)

"שידורי המהפכה" (רשת)


סדרת הדרמה הטובה ביותר

"בנות בראון" (קשת)

"הבורגנים" (קשת)

"כנפיים" (ערוץ 1)

"שבתות וחגים" (ICP)

"תיק סגור" (ערוץ 10)


הסדרה קומית הטובה ביותר

"ג'וני" (טלעד)

"הוא והיא" (רשת)

"החיים זה לא הכל" (טלעד)

"שמש" (YES, קשת)

"שוטטות" (רשת)



הדרמה המקורית לטלוויזיה הטובה ביותר

"2 דקות מפרדיס" (ערוץ 3)

"בכורה" (הרשות השנייה)

"הדמעות של אמסלם" (ערוץ 3)

"יוסי וג'אגר" (ערוץ 3)

"תושב"ע בקריית שמונה" (ערוץ 3)



סדרת התעודה הטובה ביותר

"בולדוג" (ערוץ 8)

"דימונאים" (קשת)

"דרומה" (ערוץ 1)

"מישהו לאהוב" (YES)

"סקס ישראלי" (ערוץ 8)

"רוח קדים" (קשת)


תוכנית האירוח הטובה ביותר

"חוצה ישראל" (הטלוויזיה החינוכית)

"יאיר לפיד" (רשת)

"יצפאן" (ICP)

"כוכבי השכונה" (קשת)

"פגישה לילית עם קובי מידן" (טלעד)


מגזין התרבות והפנאי הטוב ביותר

"מדריך קושניר" (קשת)

"נספח תרבות" (הרשות השנייה)

"ערב טוב עם גיא פינס" (ICP)

"שום פלפל ושמן זית" (ערוץ 1)

"תוצרת הארץ" (ערוץ 1)


מיני-סדרה או סרט עלילתי לטלוויזיה הטוב ביותר

"אבא שחור לבן" (ערוץ 4)

"באמצע הסרט" (ערוץ 4)

"היה או לא היה" (ערוץ 4)

"על הקו" (ערוץ 4)

"שרמן בחורף" (ערוץ 4)



תוכנית ילדים ונוער הטובה ביותר

"בית משותף" (ערוץ 6)

"בראבו" (טלעד)

"החבר'ה הטובים" (ערוץ 6)

"הילדים מגבעת נפוליאון" (ערוץ 6)

"ילדי השכונה" (הטלוויזיה החינוכית)

"מישהו דיבר? עם ג'קי לוי" (הטלוויזיה החינוכית)



פרס המשחק הטוב ביותר בסדרת דרמה

אלון אבוטבול ("שבתות וחגים")

דני גבע ("תיק סגור")

ירדן בר כוכבא ("בנות בראון")

רמי הויברגר ("הבורגנים")

ששון גבאי ("המכון")



פרס המשחק הטוב ביותר בסדרה קומית – דרמטית

אבי קושניר ("החיים זה לא הכל")

אורי גוטליב ("שוטטות")

איציק כהן ("ג'וני")

אסנת חכים ("הוא והיא")

צביקה הדר ("שמש")



המשחק הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה או סרט טלוויזיה

אורלי זילברשץ ("לבנה יקירתי")

יבגניה דודינה ("היה או לא היה")

יהודה לוי ("יוסי וג'אגר")

משה איבגי ("הדמעות של אמסלם")

ענת וקסמן ("על הקו")
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by