בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 8 במרץ 
 
 ווירד אל ינקוביץ` בתור קית` פלינט מ``פרודיג`י``   
 
מערכת מיקסר

פיט טאונסנד מזוכה אבל נכנס לרשימת עברייני המין, פרודיה על אמינם ותיאטרון בובות על היטלר. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ווירד אל על חשבון אמינם

האלבום החדש של החקיין המשופם, אל ינקוביץ' המוזר, יכלול את "A complicated song" על משקל אבריל לוין, "Trash day" שיצחק על "Hot in here" של נלי, "Ebay", בהשראת "I want it that way" של הבקסטריט בויז, ואת "Couch potato", פרודיה על "loose yourself" של אמינם, רק שבמקום להיות כוכב ראפ, כמו בשיר המקורי, רוצה הזמר רק לבהות בטלויזיה. "If you had one shot/To sit on your lazy butt/And watch all the TV you ever wanted/Until your brain turned to mush/Would you go for it/Or just let it slip?". אמינם, בחור שלפעמים לוקח את עצמו בקצת יותר מדי רצינות, אישר לינקוביץ' זכויות על השיר אבל לא אישר זכויות להקליט וידאו.
 

פיט טאונסנד ברשימת עברייני המין

פיט טאונסנד זוכה מאשמה בפרשת הפורנוגרפיה הפדופילית, אחרי כמעט חמישה חודשים של חקירה. טאונסנד, שטען שגלש לאתרים אסורים רק בשביל לבצע מחקר, הודה לבסוף שעשה טעות מקוונת אחת או שתיים, אך זוכה לבסוף משום שלא הוריד תמונות. עם זאת צורף המוסיקאי לרשימת עברייני המין, למשך מינימלי של חמש שנים, ונלקחו ממנו דגימות DNA.
 

תיאטרון בובות על היטלר וגבלס בגרמניה

"שיקלגרובר, המכונה אדולף היטלר, היום האחרון בבונקר", הצגת תיאטרון הבובות של נוויל טרנטר האוסטרלי, הוצגה בשבוע שעבר בגרמניה, בעיירה נויהרדנברג, והתקבלה במחיאות כפיים סוערות. בהצגה מופיעות בובותיהם של היטלר, אווה בראון, גרינג, גבלס ושניים מעוזריהם, והיא מתארת את השעות האחרונות בבונקר בברלין.
 
 

לרודני דיינג'רפילד שלום

הקומיקאי האמריקני רודני דיינג'רפילד יצא מניתוח מוח לא פשוט, וכינס מייד מסיבת עיתונאים מתחכמת ומלאת הלצות בעניין האוכל בבית החולים. דיינג'רפילד, 81, ממתין עכשיו לניותח לב. מי יצחק אחרון?
 

קטעים נדירים באוסף אינדיאנה ג'ונס

בנובמבר הקרוב ייצא סט הדי.וי.די השלם של אינדיאנה ג'ונס. הוא יכלול לא רק את שלושת סרטי הסדרה המהוללת, אלא גם דיסק נוסף עם חומרי בונוס, כולל ראיונות חדשים עם שפילברג, לוקאס והריסון פורד, וקטעים שנערכו מהסרטים המקוריים. אוי אינדי.
 

גיליון "סטודיו" על גרשוני

גיליון מיוחד של "סטודיו" יצא ביום העצמאות והוקדש לפרשת גרשוני, שהסכים לקבל את פרס ישראל אולם סירב ללחוץ את ידי ההממסד, במקרה זה לימור לבנת. הגיליון כולל עבודות פוליטיות של גרשוני, ראיון עם נשיא מועצת העיתונות, מרדכי קרמניצר, כתבות על יצירותיו, תגובות של חתני פרס ישראל קודמים ועוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by