בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 11 במאי 
 
 הופעה בחינם ותחנונים. וויליאמס   
 
מערכת מיקסר

רובי וויליאמס מתחנן על נפשו, טוני בלייר הוא הבריטי הגרוע מכולם, ג'ימי סמית מגיע לישראל ושירים אלימים מובילים לתוקפנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רובי וויליאמס מתחנן

רובי וויליאמס כבר ממש נואש. בימים אלו הוא מצוי במאבק עיקש ביותר לכבוש את אמריקה, ופשוט לא מצליח להבין למה בנות היבשת נשארות אדישות אליו. וויליאמס השתתף בקונצרט חינם של אמנים שונים במסגרת פסטיבל טריבקה, ופשוט התחנן לעזרה. בפני 15 אלף צופים ביקש רובי מהצופים להתקשר לתחנות הרדיו ולבקש שישמיעו את שיריו. "גם אם אתם לא אוהבים את השירים שלי, אתם יכולים לבקש?".
 

ערוץ 1 עם רייטינג

בערוץ הראשון חושבים מסיבה. מתברר שבמהלך אירועי יום הזכרון ויום העצמאות זכה הערוץ לרייטינג נאה במיוחד, ולעיתים אף מנצח. כך למשל טקס יום הזכרון בשבוע שעבר זכה ל-19 אחוזי צפייה לעומת פחות מ-15 בערוץ 2, טקס הדלקת המשואות זכה ליותר מ-18.5 אחוזי צפיה בערוץ 1 לעומת פחות מ-12 אחוזים של הערוץ השני, מהדורת החדשות החגיגית של רוממה זכתה ל-19 אחוזים, לעומת 13 של הערוץ המסחרי. אפילו תוכניות הבידור של הערוץ הראשון תפסו, וחזק. כך למשל יהורם גאון וסיגל שחמון ב"מופע המרכזי" זכו ל-14.3 אחוז רייטינג, למול 10.6 של ערוץ 2 עם יגאל שילון ויעל בר זוהר. גם "הדרן לגאולה כהן" זכתה בערוץ הראשון ליותר מ-9 אחוזי צפייה, לעומת טיפקס ושרית חדד בערוץ השני שלא הגיעו ל-7.5 אחוזי צפייה.
 

טוני בלייר - הבריטי הכי גרוע

ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, זכה לתואר הבריטי הגרוע מכולם. בסקר שערך צ'אנל 4 הבריטי באתר האינטרנט שלו, זכה ראש ממשלת בריטניה לתואר המפוקפק. מרגרט ת'אצר השנואה הגיעה למקום השלישי ברשימה. במקום החמישי במאי סרטי הטלוויזיה התיעודיים, מרטין באשיר, ג'רי האליוול במקום התשיעי, ליאם גאלאגר במקום ה-11, ויקטוריה בקהאם במקום ה-13, ורובי וויליאמס במקום ה-17 ברשימה.
 
 

'מבט' מקוצר

ובהמשך לרייטינג, אך ללא קשר, המלחמה בין ערוץ 1 לערוץ 2 מחריפה. החל מהיום מעלה הערוץ הראשון מהדורת חדשות מקוצרת בהנחייתו של החוזר הביתה יגאל רביד. המהדורה, "מבט ראשון" שהגדרתה היא מהדורת מבט מקוצרת וקלילה יותר, תחל בשעה 19:55 ותמשך 20 דקות. "כל החדשות בעשרים דקות" הוא המוטו. מצחצחים חרבות.
 

לונדון וקירשנבאום מדי יום

ועוד קצת טלוויזיה. ערוץ 10 יחל לשדר היום את "לונדון את קירשנבאום" במתכונת יומית. התוכנית תשודר מדי יום ב-17:00 ותמשך שעה. שיבוץ התוכנית במתכונת יומית מהווה חלק נוסף במגמת הערוץ לקיצוץ בהפקות יקרות ושימת דגש על הפקות חברת החדשות.
 

שירים אלימים מובילים לאגרסיביות

מחקר אמריקני חדש מוכיח את אשר טענו תמיד האמהות הפולניות. שירים עם מסרים אלימים מובילים לתוקפנות בקרב המאזינים. המחקר, שנערך בקרב 500 סטודנטים, מגלה כי שירים אלימים הגבירו את רמת העוינות בקרב המאזינים, ללא קשר לסגנון המוסיקלי או לאמן המבצע. הרגעה לאמהות - ההשפעה נמשכת זמן קצר.
 

ג'ימי סמית

הג'אזיסט ג'ימי סמית יגיע לארץ, לשתי הופעות - ביום חמישי הבא בהיכל התרבות וביום שישי בתיאטרון שוני בבנימינה. סמית, כיום בן 75, היה מאמני הג'אז הבולטים ביותר בשנות החמישים והשישים בארה"ב, שילב בין בלוז, גוספל וג'אז ואף נודע בכינויו "מלך האורגן" בשל השימוש שלו בכלי.
 

טקס ה-MTV - בסקוטלנד

טקס פרסי ה-MTV אירופה ייערך באדינבורו, סקוטלנד. ההכרזה על הטקס, בהשתתפות מובטחת של קיילי מינוג ומדונה, הייתה אמורה להיעשות בשבוע הבא בלבד, אולם ההדלפות עובדות גם במחוזות אחרים. האירוע יתרחש בנובמבר, ובסקוטלנד משוכנעים שזה מה שיגרום להם להיות חזק על המפה.
 

נבוקו איטלקי במקום רוסי

בית האופרה בולשוי ממוסקבה ביטל את בואו המתוכנן ביולי, במסגרתו היה מתוכנן להעלות את האופרה "נבוקו". במקומו מצאו באופרה הישראלית פתרון בדמות העלאת האופרה בגרסה איטלקית קלאסית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by