בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 12 במאי 
 
 גריפין שגרירתנו   
 
מערכת מיקסר

בקי גריפין ב-MTV, החמישיה הקאמרית בביפ ופול מקארתני בקולוסיאום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בקי גריפין ב-MTV

בקי גריפין תהיה ככל הנראה מגישה הישראלית החדשה ב-MTV. הרשת עתידה להכריז על מינויה של גריפין, שהתמודדה מול רבים וטובים, עוד הצהריים.
 

כל פרקי החמישיה בביפ

לאחר שרכש את כל פרקי "החמישיה הקאמרית" מ"מטר פלוס", ישדר ערוץ "ביפ" את התוכנית בימי שני וחמישי, בשעה 21:40, החל מה-19 במאי. באותו התאריך תעלה גם העונה השישית של "סאות'פארק".
 

מקארתני בקולוסיאום

פול מקארתני הוא הראשון להופיע בקוליסיאום של רומא מבלי להאבק בחיות טרף מזה כמעט 2000 שנה. מקארתני נתן אתמול הופעת צדקה מול 400 מאושרים עם בערך אלף יורו לתרום. כל ההכנסות קודש לפעילות פירוק מוקשים ושימור ארכיאולוגיה. ברומא. בקרוב ייתן מקארתני הופעה חינם מחוץ לקוליסאום, שם כבר צפויים 200,000 איש.
 
 

"עסק הביש" הערוץ 8

פרשת לבון, הלוא היא "עסק הביש", בה נתפסו 11 יהודים בפעילות טרור במצרים, כשלא ברור מי נתן את ההוראה, תעמוד במרכז סדרה דוקומנטרית חדשה של ערוץ 8. הסדרה תמנה שלושה פרקים בני חמישים דקות, תופק על ידי "למה הפקות", ותבויים על ידי אסף הראל (שוטטות).
 

פורז מגרש עיתונאים

אברהם פורז, שדווקא רצה לא מזמן לבטל את הפקודה המנדטורית על פיה למדינה מותר לסגור עיתונים, כנראה כעס מאוד על צ'לסי לאו, עורכת "בייג'ין-תל-אביב", שהמליצה לקהל הקוראים, המורכב מעובדים סינים בישראל, לא ללכת עם תעודת זהות כדי להקטין את הסיכוי שיגורשו, היות והחליט לגרש אותה מהארץ בעצמה, במקום להעמיד אותה לדין על שידול לשיבוש הליכי משפט. כך מוסר הבוקר עיתון הארץ. נחמד.
 

אוזי עוזב את חברת התקליטים

אוזי אוסבורן עוזב את "אפיק" של קבוצת סוני. אחרי 23 שנים אורז נסיך האופל את הבת קלי, שהועפה מהלייבל לפני כמה ימים, והולך לחפש חברה אחרת. שרון, רעיה, מנהלת ואם, מוסרת שהפרידה נעשתה בידידות ומתוך רצון להתפתח הלאה. הבן ג'ק ישאר בתור צייד כשרונות ב"אפיק". וגם לקלי אין מה לדאוג, היא תחמם את רובי וויליאמס הקיץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by