בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קיץ אינדיאני 
 
 פיט הרברט   
 
רענן אביר

פיט הרברט ויורגן פון קנובלאך הבטיחו לרענן אביר ב-TLV שהעונה הזאת הכל יהיה חשמלי ובסדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדרך לנמל, באוטו של נועה פניני, אנחנו מדליקים 102 אף.אם כדי ללמוד מה מצפה לנו ב-TLV, לערב הראשון של שיתוף הפעולה המבטיח בין המועדון ל"סחלב הפקות".

"ווסלי מיוזיק" של WSL. טרק שמתנגן די בקביעות מדי יום רביעי בלאונג' מסויים בעיר, בוקע מהרדיו. יומיים מאוחר ייתן בלאונג' הזה יורגן מג'אזנובה סט נוסף, לא מתוכנן.

לאונג' אמרתי? זה היה הסט במילה אחת. יורגן, אחד משלושת הדיג'יים שמרכיבים את החמישיה ג'אזנובה (אחרי שמוסיפים עוד שני מפיקים), נתן בחדר המרכזי של ה-TLV סט באנרגיות שהקהל המקומי רגיל אליו, רק עם מקצבים שקצת מבלבלים אותם. או כמו שהבחורה הכי יפה בתל-אביב (ולא רק לדעת מבקר הזה) אומרת - "סמבה? למה הם שמים סמבה? כאן זה לא ברזיל" (הגילוי הנאות מחייב - זה היה במסיבה אחרת). דווקא אחת הרקדניות של המועדון עשתה רושם של מי שמכירה את המילים של חלק גדול מהטרקים. מקסים.

ההסתייגות הקלה של הקהל המקומי מהמקצבים השאירה מקום מרווח עבור הקהל היפה והמרוצה של "סחלב", לרקוד בהנאה על הרחבה, וגם להשתלהב עם עליית האנרגיות, שהגיעה עם הג'אנגל שהבליח לקראת סוף הסט.

כל המקצבים האלה, שמגיעים מארצות השמש, גרמו לי לחשוב בערגה על לוקיישן קיץ, פתוח ונהדר, שבו אוכל להרגיש את הרוח בלילה. וזה, עם כל הכבוד לחדר הים של ה-TLV ולגלים שמתנפצים באור הירח, מתחת לגשר שמוביל לתחנת רידינג.

אבל אחרי שפיט הרברט עולה לעמדה, אני שואל את עצמי איפה, איפה אמצא לוקיישן כזה עם סאונד מעולה כמו של ה-TLV? הרברט, מי שהיה רזידנט בג'אז רומס בברייטון ובליין הפאר איסט עם אורחים קבועים כמו ג'יילס פיטרסון - מי שגילה לעולם את ג'אזנובה ב-97' כשהשמיע את "Fedime's Flight" שלהם בתוכנית הרדיו שלו - ועם U.F.O שג'אזנובה כל כך אוהבים, ידע לנצל טוב את הרמקולים האלה, בשביל להרעיד גלים של אנרגיה וגרוב דרך האוויר, בסט שעוד לא הצלחתי להחליט אם אני מתפדח מזה ששמעתי אותו עד הסוף ויצאתי לאור, או מתגאה בזה.
_____________________________
פיט הרברט וויורגן מג'אזנובה ב-TLV, 8.5
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by