בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההומו הכי צעיר בטלוויזיה 
 
 
אפי ניר, הזמן הוורוד

מייקל, ילד הומו בן 11 מככב בסדרה האמריקנית החדשה של פוקס, "אוליבר בין". הוא רוקד סטפס, מחבב שירי מחזות זמר ובעיקר שירים של ג'ודי גארלנד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיא חדש נרשם בחודש שעבר עם הופעתו של ההומו הצעיר ביותר בתולדות הטלוויזיה האמריקנית: מייקל בן ה-11, דמות משנה בסדרה הקומית החדשה של רשת פוקס, "אוליבר בין".

הסדרה מתרחשת בקווינס בשנת 1962 ועוקבת אחר חייו של אוליבר בין, ילד בן 11, ומשפחתו המשעשעת, כל זאת על רקע אירועים היסטוריים משנות השישים ובליווי קריינות של אוליבר המבוגר, המספר את הסיפור בדיעבד. נכון, זה באמת נשמע מאוד מוכר. פעם קראו לזה "שנות הקסם".

אלא שכאן הוסיפו יוצרי הסדרה בונוס משעשע: חברו הטוב ביותר של אוליבר, מייקל (טיילור אמרסון), הוא כנראה הומו. אף אחד, כולל הוא עצמו, לא באמת יודע את זה, אבל כל הסימנים כבר שם: הוא רוקד סטפס, מחבב שירי מחזות זמר ובעיקר שירים של ג'ודי גארלנד, מתרגל גינונים נשיים ולא מבין אף פעם מה מוצא אוליבר בבוני, הבחורה שבה הוא מאוהב ("אני בכלל לא חושב שהיא מושכת", הוא אומר).

"רצינו שדמות המשנה תהיה באמת מצחיקה", מספר סטיבן לוויטן, שכתב את הסדרה יחד עם האוורד גרוויץ, "אבל לא רצינו לחצות שום קו או לצחוק עליו". כדי להיות בטוחים, פנו לוויטן וגרוויץ (שניהם סטרייטים, אגב) לכמה תסריטאים הומואים ולפעילים בארגונים הומו-לסביים שונים כדי לקבל את ברכתם.

דמותו של מייקל, מספר גרוויץ, בנויה על ילד אמיתי שלמד איתו בבית הספר בשנות השישים. "הילד ההוא היה המעריץ הראשון של ברברה סטרייסנד שהכרתי", הוא נזכר. "היום כל הילדים היו חושדים בו מיד שהוא הומו, אבל בשנות השישים אף אחד לא חשב על זה".

"בשנות השישים", מוסיף לוויטן, "היו שלושה דברים שהיו פשע איום ונורא, ואסור היה לדבר עליהם אף פעם: להיות קומוניסט, להשתמש בסמים ולהיות הומו. זו היתה תקופה נפלאה בשביל כל מי שהיה במיינסטרים, אך זוועתית בשביל השאר".

לא היה קל, מסתבר, למצוא את השחקן שיגלם את מייקל האוחצ'ון. "הורים של ילדים שחקנים מאוד נרתעו", מספרים המפיקים, "אבל ההורים של טיילור מאוד שמחו, והם משתפים איתנו פעולה כל הזמן. טיילור יודע ומבין שהדמות שאותה הוא מגלם תגדל להיות הומו, והוא מאוד טבעי עם זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by