בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"התחלתי לצרוח מאושר" 
 
 גריפין, המצלמה אוהבת אותה   
 
תמר גלזרמן

בקי גריפין נרגשת מבחירתה למגישה ב-MTV. "היא תזרים פה חיים חדשים", אומר מנהל הערוץ; לאה אתגר חושבת שדווקא חיים אתגר היה מועמד מתאים יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
MTV אירופה הכריזה היום על הדוגמגישה הישראלית בקי גריפין כ-VJ החדשה בשורותיה.

גריפין תצטרף לבריגדת המגניבות ביוני 2003, ותנחה את "The dance floor chart", תוכנית הדגל של הרשת, המצולמת במועדונים סביב לעולם.

"כשהסוכן שלי התקשר, התקשיתי להאמין בהתחלה, ואז התחלתי לצרוח מאושר", אמרה גריפין לאחר נפילת הפור לאתר התחנה. "אני מאוד נרגשת ומלאה במוטיבציה להגיש ב-MTV אירופה. תודה ל-MTV על האמון בי, אני כבר לא יכולה לחכות".

"הייתה זו האישיות החזקה של בקי, כישורי הראיון המצויינים שלה והנוכחות הטבעית אל המצלמה שגרמה לבכירי הרשת לבחור בה". נכתב באתר. "למצוא את בקי היה מזל עצום עבור התחנה, יש לה גישה מאוד מקצועית, המצלמה אוהבת אותה וברור שהיא נהנית על המסך. היא מזרימה חיים חדשים בערוץ", הסביר מנהל הערוץ, אריק קירלי.

גריפין ניגשה למבחנים הראשוניים יחד עם אושיות כמיטל דוהן, עדי נוימן, ליאון רוזנברג, עומר ברנע, אורלי ויינרמן, אלינור בשן, מיכל טראוריג, גילי סער ודידי דוקסין, עברה את השלב הראשון של המיונים וטסה ללונדון לשלב השני, הפעם עם לנה אטינגר ובחורה נוספת שבחרה להשאר בעילום שם, שם עברה את השלב הסופי.

כששאלנו את לאה אתגר, עורכת אתר נוצץ, ערוץ החברה של ישראל, ומומחית גדולה לסלבריטאים, לגבי דעתה בנושא, היא ביקשה לקצר, ואמרה רק זאת: "נראה לי שהיא מתאימה, אבל אני לא מהרשת. המועמד הכי טוב היה חיים אתגר, הבן שלי, אבל הוא לא התמודד בסוף".

כיצד יכולתם גם אתם להיות בקי גריפין
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by