בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שלישי, 13 במאי 
 
 
מערכת מיקסר

ערוץ המוסיקה הייעודי ייקרא "מוסיקה 24", X-מן 2 לוקח בקופות, ואוהד קנולר משחק אותה בניו-יורק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערוץ המוסיקה ייקרא "מוסיקה 24"

ערוץ המוסיקה הייעודי ייקרא "מוסיקה 24". הערוץ צפוי לעלות במהלך חודש יולי ולשדר, בשלב ההתחלתי, 24 שעות ביממה של רצועות קליפים ערוכות. "מוסיקה 24" לא יעלה כסף לצופים וימומן משידור פרסומות. את הערוץ, שמחוייב לשדר בסך הכל 10 שעות ליום, תפעיל "קבוצת המוסיקה הישראלית", שבהצעה שהגישה למכרז בו זכתה, התחייבה לשדר מוסיקה ישראלית בלבד.
 

פרס לאוהד קנולר בניו-יורק

אוהד קנולר זכה בפרס השחקן המצטיין בפסטיבל טרייבקה הניו-יורקי, על תפקידו ב"יוסי וג'אגר". מטרת הפסטיבל, מיסודו של רוברט דה-נירו, היא להציג סרטים בינלאומיים על במה אחת. בראש צוות השופטים ישבה הבמאית האמריקנית נורה אפרון ואת הפרס העניקה השחקנית וופי גולדברג. איתן פוקס, במאי הסרט, קיבל את הפרס בשם קנולר.
 

מיראמקס עם מייקל מור

"פרנהייט 911", סרטו הבא של מייקל מור, ("באולינג לקולומביין"), ימומן על יד מיראמקס אחרי שחברת ההפקה של מל גיבסון, אייקון, ירדה מהרעיון. מיראמקס תסייע פיננסית בקנה מידה שלא ייסכן את ההשקעה. הסרט, שעתיד להיות מעורר מחלוקת כמו סרטיו הקודמים של מור, ייעסוק בחשבון הנפש האמריקני לאחר אסון התאומים, ויחקור קשרים בין משפחת בין-לאדן למשפחת בוש.
 
 

מת נואל רדינג

נואל רדינג, הבאסיסט של ג'ימי הנדריקס ב"ג'ימי הנדריקס אקספיריינס", נמצא מת, בגיל 57, בביתו באירלנד. רדינג הוציא שלושה אלבומים עם הנדריקס, ואף כתב חלק מהשירים. הסיבה למותו אינה ידועה.
 

X2 שובר קופות

X2, השני בסדרת סרטי אקס מן, מחזיק חזק כבר שבועיים במקום הראשון ברשימת שוברי הקופות, עם הכנסות של 40 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by