בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 14 במאי 
 
 מרלין מנסון. אלבום חדש   
 
מערכת מיקסר

יוסי מימן יזרים עוד 1.2 מיליון דולר לערוץ 10, אסי דיין ישחק את אבא שלו, ומרלין מנסון מוציא אלבום חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מימן יזרים עוד 1.2 מיליון דולר לערוץ 10

יוסי מימן, בעל השליטה בערוץ 10, מתחייב להזרים לערוץ עוד 1.2 מיליון דולר עד סוף אוגוסט. כך פורסם באתר דה-מארקר. נאמני החברה אמורים להגיש עוד היום את תוכנית ההפעלה של הערוץ. להערכתם, ההזרמה של מימן תאפשר לערוץ לשרוד עד מציאת שותפים חדשים. מימן, שהופיע אתמול בפני צוות של מנכ"ל ראש הממשלה, אמר שלדעתו ניתן יהיה להמשיך את קיום הערוץ, ושהוא נמצא במו"מ מתקדם עם שותפים אופציונליים.
 

אסי דיין ישחק את משה דיין

החלו צילומי הדרמה "שתיקת הצופרים" בבימויו של אורי ענבר. הדרמה בת השעה, תגולל את תהליך קבלת ההחלטות בשבועיים שקדמו למלחמת יום הכיפורים. כך מוסר עיתון הארץ. את משה דיין יגלם בנו אסי, את גולדה מאיר תגלם רות גלר ואת דוד אלעזר יגלם גיל פרנק. את התסריט כתב מוטי לרנר. הסרט מופק ביוזמת קרן מקור, שהשקיעה בו 600 אלף שקלים. 500 אלף נוספים הושקעו על ידי הרשות השני והזכיינית טלעד, שתשדר את הסרט באוקטובר, לרגל 30 שנה למלחמה.
 

הסכם בין אקו"ם לערוץ המוסיקה

בשבועות הקרובים עתיד להחתם הסכם בין אקו"ם לערוץ המוסיקה החדש, "מוסיקה 24". גובה התמלוגים יקבע על פי הכנסות הערוץ והשימוש ברפטואר אקו"ם. סוכם גם שעל מנת להקל על הערוץ בתחילת דרכו, יעלה סכום התשלום בהדרגה משנתו השניה. לפני מספר שבועות נשמעו אמירות מכיוון מפעילי הערוץ, שחששו כי אקו"ם תמנע או תחבל בהפעלתו.
 
 

אלבומים חדשים לג'ורג' קלינטון ולמרילין מנסון

אתמול ראה אור אוסף חדש לאליל הפ'אנק ג'ורג' קלינטון, "Six Degrees of P-Funk: המיטב של ג'ורג' קלינטון", והאלבום החדש של מרילין מנסון, "The golden age of grotesque", שאת הסינגל הראשון מתוכו, "mOBSCENE," מתאר מנסון כ"בחינה של הדואליות של הכאוס מול הסדר, ותפיסות האנשים לגבי מה נחשב בעיניהם גרוטסקי, יפה, אסטתי או מגונה".
 

תשעה סרטים זכו בתמיכת הקרן החדשה

היות וגם הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה עדיין לא קיבלה אישור תקציבי לשנה הנוכחית, מספר הסרטים הנתמכים השנה קטן יחסית. כל הפרוייקטים, תשעה במספר, שנבחרו השנה, הם תיעודיים.
 

מעריצות השיבו למקארתני יומן שגנבו ממנו בשנות השבעים

שתי נשים איטלקיות השיבו לפול מקרטני יומן שגנבו ממנו לפני 23 שנים. היומן הכיל פסקאות אישיות דוגמת - "10.4.70, פול עוזב את הביטלס", ציורים ואזכורי פגישות. השתיים גנבו אז גם, מתוך משובת נעורים, מגפיים ותווים. הנשים, שהיו בהופעתו של מקרטני מחוץ לקולוסיאום, ביקרו את הזמר במלון והחזירו את הרכוש האבוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by