בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיצומין במחלקת המין 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן מבקשת ממטה המאבק לשקול שביתת סקס שתסיים את המלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יקיריי ויקירותיי, אני מרגישה שיחסינו העמיקו עד עתה במידה כזו, שאני יכולה לחלוק איתכם פרטים אינטימיים מחיי, ולא רק לספר לכם כל הזמן אם אני אוהבת אנאלי או אוראלי. ובכן, אהוביי, אני נוסעת לחו"ל. כן כן, אם הכל יילך כשורה, כשתקראו את הטור הזה אני כבר אהיה אי שם בארץ רחוקה.

כבר הרבה זמן לא הייתי בחו"ל. במיקסר, אתם בטח מתארים לעצמכם, לא משלמים מי יודע כמה (אם בכלל; הערת העורך), ולמי כבר יש כסף לטיסות במחלקה ראשונה ולמלונות היוקרה שאני רגילה אליהם, עם ג'קוזי לארח בו בחורות? אבל חסכתי לי פרוטה לפרוטה, בועת ג'קוזי
לבועת ג'קוזי, והנה אני ניצבת בפני הבלתי יאומן - הזדמנות להתרחק מהאלימות ומהכאב של החברה הישראלית, ולפוש במקומות בהם אנשים לא נכנסים להיסטריה גזענית כשהם רואים אדם כהה עור עולה לאוטובוס.

והנה, עד שהגיעה ההזדמנות, כמעט היא חומקת מידיי. ביבי נתניהו ועמיר פרץ מסתכסכים, ביבי לא רוצה לתת לקשישים להזדקן בכבוד כי ממילא הם ימותו בקרוב, ואני עלולה להיתקע מול שדה תעופה סגור, לא עלינו.

מיד גיליתי שאני סוציאליסטית מחורבנת. "אי אפשר להוציא להם צווי ריתוק או משהו?" קרא השטן מתוכי. "השביתה מוצדקת! צא, דיבוק קפיטליסטי, צא!" זעקתי בקולי קולות ותחבתי את ראשי לאסלה להירגע מהמתח. רציתי לאונן קצת כדי להתפרק, ואז נקלעתי למצוקה נוספת. הפנטזיות הרגילות שלי נסובות סביב פועלות מיוזעות וגדולות גוף, שמפעילות ציוד מכאני כבד. מה לעשות כשהפועלות הללו שובתות? האם לדרוש מוועדת החריגים של ההסתדרות לאפשר להן, באופן מיוחד, לעבוד אצלי בתוך הראש?

סוציאליסטית אמיתית יודעת שמשורה ישחרר רק המוות. אשר על כן החלטתי להשבית גם את פועלות הפנטזיה שלי, ולפנטז על שביתה, לאות הזדהות עם המאבק. לא כל כך קל, לפנטז על שביתה. המוח ריק, אין יוצא ואין בא, כוסות תה מתקררות על שולחן משרדי - לא בדיוק אבני הבנין של הפנטזיה.

החלטתי להיסחף במחשבותיי, ולפנטז על השביתה היחידה שהיתה יכולה להביא תועלת אמיתית לחברה - שביתת סקס, כמובן. הרי אין בעולם כוח גדול מכוחו של המין ומכוחה של האהבה שמלווה אותו. שביתת סקס, הרי לכם משהו שישנה את העולם.

אפילו לא המצאתי את זה. כבר במאה ה-5 לפנה"ס כתב אריסטופאנס, מחבר קומדיות שחי ביוון העתיקה, את המחזה 'ליזיסטרטה'. ליזיסטרטה היתה אשה אתונאית מדליקה ביותר, ואחת מסרבניות המצפון הראשונות בהיסטוריה של התרבות. ליזי אירגנה את נשות אתונה, ואת נשות יוון בכלל, לשביתת סקס גדולה. עד שלא תיפסק המלחמה, החליטו הנשים, הן לא יזדיינו יותר עם בני זוגן. הגברים כמובן לא עמדו בעומס
(אריסטופאנס שלנו היה שבוי במיתוס של הגבר כיצור בעל מיניות בלתי נשלטת), השלום הגיע, וכולם היו מאושרים.

ואז, הוי, בעודי משפשפת במרץ, שיוויתי לנגד עיניי את גדודי המאבק המיני שיקומו בארצנו. ראשית, אחרי שנקים את מטה המאבק, נעצור את הסקס במשק. צעצועי מין וקונדומים לא יימכרו, סרטים כחולים לא ישודרו, וחברי מטה המאבק יערכו שיבושים בקיום יחסי המין - הפריקה והטעינה יהיו איטיות מן הרגיל, עם הפסקות ארוכות לקפה באמצע. כדי לסיים את המלחמה, לא יתקיימו מגעים מיניים עם חיילים וחיילות, וגם בני זוגם של חברות וחברי כנסת ישראל ימנעו מהם אקטים אינטימיים.

אחרי כמה ימים, ללא ספק נשבור את רוחם של כל המתנגדים. בנקודה הזו ייכנסו לפעולה גדודי השאהידים האוראליים של אל-אקצה. מאות מתנדבים יגויסו מראש, ויישלחו בשלב הזה של השביתה למצוץ לשרון, לעראפת, לאבו-מאזן ולפאוול. מי שראה את הסרט המצוין '72 בתולות' של אורי בר-און, יודע שלא חסרים בקרבנו מתנדבים נלהבים לביצוע המשימה.

גדודי השאהידים האוראליים לא יעצרו שם, וימשיכו למצוץ לכל חברי ממשלות המזרח התיכון, עד שיבוא לאזורנו שלום אמיתי ובר-קיימא. לאחר מכן הם ימצצו גם לביבי נתניהו, עד שיסכים להבטיח בחוק את הזכויות המגיעות לזקנים, לנכים, לחולים, למובטלים ולעובדים.

הו כן, הו כן! שלום בלי כיבוש, וזכויות סוציאליות, וחברה מתוקנת ואהבה, אהה! גמרתי מהר ובהתרגשות רבה, ונפניתי לארוז לעצמי מזוודה. אני אתגעגע אליכם בחופשתי הקצרה, פשושים שלי. אבל אני מבטיחה לחזור עם סיפורים על נשים לוהטות מרחבי תבל. שביתת הסקס הגדולה יכולה לחכות כמה שבועות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by