בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 15 במאי 
 
 חניבעל לקטר, גרסה סופית   
 
מערכת מיקסר

בנות מטרידות מינית את דודו טופז, דרוש קניבל צעיר ונאה, והמטריקס מפציץ ב-8157 עותקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודו מוטרד

רשת מלונות ישרוטל העלתה אתמול בבכורה את המופע WOW, מופע בידור אה-לה המלונות בווגאס. הטיסו מתל-אביב את כל המי ומי: יובל כספין, גידי גוב, ריקי גל, יואב גינאי, זאב רווח, דודו טופז וחברים. בערב המופע שרו הזמרות את "ביג ספנדר", ובמהלך השיר התיישבה אחת הזמרות על ברכיו של דודו טופז, שהפגין הומור עצמי משובח, חטף לה את המיקרופון ואמר, "זו הטרדה מינית". הזמרת המשיכה בשלה.
 

דרוש: קניבל צעיר ונאה

בימים אלו עובד תומאס האריס על "וארייציית לקטר: סיפורו של חניבעל לקטר הצעיר". "לקטר נולד למשפחה מאוד עשירה אבל המלחמה הרסה אותה והרגה את הוריו", מגלה המפיק דינו דה לורנטיס, "הוא נשאר עם אחות עמה הקשר קרוב מאוד". לסרט ידרשו ארבעה שחקנים בגילאי 12, 16,20, 25. מיקי גבע?
 

המטריקס עולה ב-8517 עותקים

המטריקס שעלה אתמול ב-2750 אולמות, יעלה היום בעוד 3,608. הסרט יופץ ב-8517 עותקים ומדורג תחת R, כלומר ילדים מתחת גיל 17 יכולים לצפות בו רק בליווי מבוגר, מה שיקשה עליו לשבור את שיאי המכירות המצופים ממנו. ב-2002 אף סרט בדירוג זה לא התברג בעשירייה הפותחת. מצד שני, המקור מ-99 היה גם R, והכניס 27.8 מיליון בפתיחה, וזה עם רבע מההייפ שקיים סביב ההמשכון.
 
 

לוח משדרים קיצי בערוץ 10

בערוץ 10 מתכננים להעלות לוח שידורים קיצי, עם שובם של שי ודרור ותכנית אקשן חדשה שתעסוק בספורט אתגרי. הלוח, שעוד לא נסגר, לא מתוכנן להיות בידורי אלא קיצי וקליל, ומיועד למי שמחפש אלטרנטיבה לערוץ 2.
 

שלום קולנועי בין שתי הקוריאות

לראשונה מאז נפרדו לפני חצי מאה, יוקרן סרט דרום קוריאני בצפון קוריאה הקומוניסטית. הסרט ששובר את הקרח הוא "ארירנג", סרט בעל אופי לאומני, שמתאר את ההתנגדות הקוראנית לקולוניאליזם היפני מ-1910 עד 1945. הסרט עבר את הצנזורה הצפון קוריאנית, ויוקרן בחינם.
 

כיתת אמן אנגלית בתסריטאות

לאחר דחיות בשל המלחמה עם עיראק, ייקימו גם השנה מנהלי ה-NFTS (בית הספר האנגלי הממלכתי לטלוויזיה וקולנוע), מרתון כיתת אמן שימשך ארבעה ימים בסוף השבוע 29.5-1.6. הסמינר, שייערך במסגרת בית הספר לתסריטאות זו השנה החמישית, מיועד לתלמידי תסריטאות, בוגרי בית הספר לתסריטאות, ומשקיפים מקרנות התמיכה בטלוויזיה ובקולנוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by