בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי פינקה את אפה? מי פלירטטה עם הצלם של ידיעות? 
 
 
ערן שריר

ערן שריר מחלק ורדים וקוצים לכוכבים המעטים מדי שחגגו אתמול בצרפת את פתיחת פסטיבל קאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקדואל ולנואה. רומן?
 מקדואל ולנואה. רומן?   
הדוגמנית לשעבר, אנדי מקדואל, ודוגמנית-העל בהווה, נעמי לנואה, היו היחידות שלא אכזבו מבין כוכבי הבד המעטים שצעדו אמש על השטיח האדום בעיר הצרפתית היפהפיה, קאן. האחת, מקדואל, עם שמלת תכלת עדינה ואלגנטית, והשנייה, לנואה, בשמלה עזת מבע בהשראת הצייר הספרדי מירו, הירבו לפזר חיוכים לכל עבר ולהקסים את האוהדים, התגפפו ונראו מאושרות זו בחברת זו. מי יודע, אולי סרטן המשותף, "פנפן לה טוליפ", הוליד גם אהבה חדשה?
 
רייאן. התקמטה?
 רייאן. התקמטה?   
מג רייאן, שהקסימה אותנו בעבר בסרטים כמו "נדודי שינה בסיאטל" ו"כשהארי פגש את סאלי" ובקאן משמשת כחברת צוות השופטים, חייכה אמנם את החיוך המפורסם שלה, אך הציגה תספורת לא רלוונטית, שהיו מי שכבר כינו אותה במילה הקשה "טפשית".
 
קרוז. נחלת בנימין?
 קרוז. נחלת בנימין?   
היפהפיה ענוגת הצוואר מספרד, פנלופה קרוז, סיפקה לנו שתי הזדמנויות להתענג על יופיה הלאטיני העדין. בתמונה העליונה מבין השתיים שבחרנו עבורכם, היא עונדת לצווארה תכשיט פראי ועצום בגודלו, שנרכש כנראה ביום שישי האחרון בנחלת בנימין.

בתמונה התחתונה, פיזרה קרוז את שערה בסגנון שהיה פופולארי בשנות השמונים, וחוזר כעת לבירות אירופה כמות שהוא, כמעט ללא עדכונים. להשלמת מראה הרטרו המחוייך נעזרה השחקנית בשמלה מחוייטת של פראדה, או אחת מגרורותיה המזרח אסיאתיות. הידד לספרדיה הלוהטת.
 
 
בלוצ`י. שמרנית?
 בלוצ`י. שמרנית?   
הכוכבנית האיטלקיה עגולת החמוקיים, מוניקה בלוצ'י, המשיכה את הקו הקלאסי והנקי שהפגינה בת ארצה יובנטוס במשחקה מול ריאל מדריד, ובחרה להופיע בשמלה לבנה אלגנטית להפליא, שלמרות גזרתה השמרנית לכאורה, איימה לגרום להתעלפויות רבות בקרב הגברים הלא מעטים שבאו לחזות בשחקנית. לגברת בלוצ'י - "בלה מוניקה", וליובה - "הגברה הזקנה" - כל הכבוד!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by