בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 18 במאי 
 
 
מערכת מיקסר

ברי ווייט לקה בשבץ, ריקי מרטין מנסה שוב, תחקיר הרייטינג הגיע לעשרה אחוזים והמטריקס שובר שיאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המטריקס שובר שיאים

ה"מטריקס reloaded" בקושי יצא וכבר שובר את שיאי ההכנסות בארה"ב. עוד לא הסתיים סוף השבוע הראשון וכבר ביום שישי עמדו ההכנסות על יותר מ-42.5 מיליון דולר. ההערכות הן כי עד שיסתיים סוף השבוע האמריקני ויסכמו את מכירת הכרטיסים, הסרט עשוי לשבור את שיא ההכנסה של כל הזמנים לסוף שבוע ראשון. השיא הנוכחי שייך לסרט ספיידרמן ועומד על 114.8 מיליון דולר.
 

ריקי מרטין מכה שלישית

ריקי מרטין, ההוא מה-"Livin' La Vida Loca" של שנת 99 ואלבום שמכר יותר מ-15 מיליון עותקים, מנסה לחזור לזירה. אחרי שאלבומו השני, "Sound Loaded" מ-2000 מכר בקושי ארבעה מיליון עותקים יוצא כעת ריקי עם אלבום חדש, "Almas del Silencio". נשמות של דממה. "הייתי צריך לחזור לפוקוס, אומר מרטין, ומקווה לשחזר בגדול את שנת 99.
 

שבץ לברי ווייט

ברי ווייט, זמר הנשמה שלא מפסיק כבר ארבעה עשורים, לקה בשבץ בשבוע שעבר. ווייט, שמצב בריאותו גם ככה לא משהו, סבל מבעיות בכליות ועבר ניתוח לפני כשבועיים להתקנת קתטר. בשבוע שעבר, בזמן טיפול דיאליזה, לקה ווייט בשבץ, שהוביל לפגיעה בדיבור ובחצי הגוף הימני. אבל הוא "במצב רוח מצויין".
 
 

תחקיר הרייטינג זכה רק ל-10%

התחקיר המדובר של ערוץ 10 על מערכת הפיפל מיטר למדידת הרייטינג, ששודר ביום רביעי בתוכניתו של עמנואל רוזן, זכה לרייטינג של 10.3 אחוז בלבד. מדובר אמנם ברייטינג גבוה יחסית לערוץ 10, ובכל זאת, ההערכות היו שאחוזי הצפייה יהיו גבוהים בהרבה, מאחר וחברי הפאנל יתעניינו מאד בתחקיר שעוסק בהם. אולי בכל זאת משהו דפוק בשיטה?
 

מוסיקה 24 רוצים ארכה

ערוץ "מוסיקה 24", ערוץ המוסיקה הייעודי שאמור היה להתחיל לשדר בסוף החודש, מבקש לדחות את תחילת שידוריו בחודשיים. הערוץ צפוי להתחיל את שידורי הניסיון רק בשבוע השלישי של יולי.
 

החתונה של המדינה

תוכנית הבוקר "קפה טלעד" בהנחיית ירדנה ארזי ודב גילהר, מתכננת את "החתונה של המדינה". במסגרת זו נקראים זוגות המתכננים להתחתן, להגיש מועמדות למערכת, והזוג שייבחר יקבל את מימונו המלא של האירוע - אלא שאת כל הפרמטרים הרלוונטים - החל ממיקום האירוע ועד לסוג הטבעת - יקבעו הצופים.
 

דודו פישר בפרידת עלובי החיים

היום (ראשון) מועלית על בימות ברודאווי הצגת הסיום החגיגית של המחזמר "עלובי החיים", לאחר 16 שנים. להצגה המכובדת הוזמן להופעת אורח דודו פישר, שמצוי גם ככה באזור לצורך מופע יחיד שהוא מעלה בניו יורק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by