בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי פיהקה? מי תקע גרעפצ? 
 
 הוא עוד יחזור בהמשך (כל הצילומים: רויטרס)   
 
ערן שריר

ערן שריר ממשיך לעקוב מקרוב אחרי מצעד הכוכבים הסטלנים על השטיח האדום של פסטיבל קאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קצת קשה לזהות, אבל זוהי קלייר דיינס החמודה, שהפציעה לבירת השואו-ביז הצרפתית כשלאוזניה עגילי כסף גדולים של ג'יבנשי, ובידיה האקססורי של הקיץ - מספרי פלסטיק גדולים בצבע כחול, כחלק מסדרה של אקססוריז שכאלה בצבעי דגל הגאווה. זהירות, זה חד!
 
 
הכוכבן הסקוטי יואן מקגרגור הפתיע את אוהדיו כשהופיע להקרנת סרטו החדש "אדם הצעיר" כשהוא חושף זוג רגליים תחת חצאית קילט מסורתית (קשה לראות בצילום, מפאת המגבלות הגרפיות). שימו לב שאצל מקגרגור אין חוכמות - שחור הוא הצבע של הקיץ.
 
 
ארנולד שוורצנגר חוזר אלינו עם T3, ומראה שגם בגיל 64, הוא לא שכח איך "לחסל". ארני הגיע חנוט בשיזוף א-לה שרי אריסון, הרבה לפזר את החיוכים המפורסמים שלו, והוכיח שמי שייבחר בו למשרת מושל קליפורניה, לא יעשה טעות גדולה כמו שהדמוקרטים רוצים שתאמינו. חסל אותם, ארני!
 
 
 
הרגליים החטובות האלה, כרוכות בסנדלי עקב מזמש של ויוויאן ווסטווד, שייכות למלכת היופי של צרפת לשעבר, מרווה גלאנטר (זוכרים?). כנראה שהמלכה עצמה העדיפה להשאר בבית, ולשלוח לקוקטייל "הזניח" הזה את רגליה בלבד.
 
 
ולפני ג'רי הול - מקבץ משוגעים מטריפים. הראשון הוא ז'ראר דפרדייה, הזכור לטוב מסרטים כמו "ז'אן דה-פלורט" ו"מאנון", שנותן לנו הצצה לצד המחוייך של הקולנוע הצרפתי עם הפוגה קומית קלה. איזה משוגע נהדר!

השני, מייד אחריו, הוא הבמאי הגרמני ווים וונדרס ("עד סוף העולם", "בואנה ויסטה סושיאל קלאב"), בחליפה יפהפיה של ראלף לורן ותספורת של שוקי זיקרי. גדול מהחיים עצמם!
 
 
ולסיום, איך אפשר בלי ג'רי הול, הדוגמנית היפהפיה שעזבה את מיק ג'אגר והפכה למפלצת. בנות - אף פעם אל תעזבו את מיק. זה יתנקם בכן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by