בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני לא צריך את המקום הראשון ברייטינג" 
 
 
ניר נון נוה

אדיר מילר, שכבש בסוף השבוע את המקום הראשון בטבלת הרייטינג, לא רוצה להיות הדודו טופז החדש. שיהיה לך לבריאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לעולם הטלוויזיה הישראלי יש מלך חדש. אדיר מילר. בסוף השבוע האחרון הצליח מילר לטפס לראש טבלת הרייטינג של השבוע החולף, עם ממוצע של 20 אחוזי רייטינג. במקום השני מסע עולמי עם 19 אחוזי רייטינג ובמקום השלישי - המלך הבלתי מעורער הקודם, דודו טופז עם 18.5 אחוזי רייטינג.

- אדיר, ברכות.
"תודה. זה כיף גדול מאד. העונה אנחנו מביאים נתונים שמפתיעים גם אותנו בכל פעם. להביא 19.1 אחוזי רייטינג ביום שישי ב-23:00 זה באמת מטורף".

- ואיך ההרגשה?
"זה גורם לי אושר. אנחנו קורעים את התחת על התכנית. כל מה שנראה מצחיק - אנחנו עובדים עליו קשה מאד, ועכשיו רואים תוצאות".

- כשאתם כותבים את החומרים אתם מתכווננים לרייטינג גבוה?
"כתיבה לטלוויזיה שונה לגמרי מכתיבה למופע. במופע סטנד-אפ יש אינטימיות ויש אלתור, שלא קיימים בטלוויזיה, ויש גם אלמנטים נוספים כמו צבע וגיוון. אי אפשר להרכיב תוכנית רק ממערכונים וסטנד אפ, צריך לתקוף מכל מני חזיתות. כמו למשל בתוכנית האחרונה, רעיון הבליינד דייט למירי בוהדנה. צריך גם לחשוב על הרעיון וגם לגרום לו להיות מצחיק. גם הרעיון של בליינד דייט למירי וגם איך עושים את זה בצורה מצחיקה. זו עבודה קשה, אבל נורא כיף לי. בדרך כלל הרעיונות עולים לי בשתיים בלילה, אני מקליט אותם, ואנחנו יושבים כל הצוות ועובדים על הרעיונות".

- אדיר מילר של לפני שנתיים היה מסוגל לחלום על ראש טבלת הרייטינג?
"בחיים לא. אני עדיין לא רואה את עצמי מלך הרייטינג של ישראל. יותר חשוב לי שהתוכנית תהיה טובה מאשר להוביל ברייטינג. כשהרייטינג מגיע - זה מהווה תגמול, וזה כיף. אבל אם היה רייטינג גבוה, אבל לא הייתי חושב שהתוכנית טובה - הייתי מתבאס. הכי חשוב לי שזו תהיה תוכנית שאני אהיה גאה בה. ואני מאד גאה בה, זו תוכנית עם קצב מטורף, עם איזה מאה אייטמים. המון פעמים אנחנו עומדים עם עשרה אייטמים ואומרים - לא, זה לא מספיק, צריך עוד. אנחנו עובדים כמו מטורפים אבל נהנים ויש תוצאות. לפני שנתיים? מי היה חושב על זה אפילו. אבל החיים יותר חזקים מאיתנו".

- אתה המחליף של דודו טופז?
"דודו עושה טלוויזיה כבר שנים. אנחנו בכלל לא מתחרים ולא באותו הכיוון. אני עושה תוכנית צחוקים, רק הומור, דודו יותר נוגע באנשים, יותר אייטמים של רגש, זה אופי אחר של תוכנית. ובנוגע לרייטינג - זה רק שבוע אחד. רייטינג זה דבר נזיל ומשתנה. שום דבר לא קבוע כאן, ואני פשוט שמח שאנשים אוהבים את התוכנית. אבל אני לא צריך את המקום הראשון ברייטינג. מספיק לי להגיע לרייטינג שיאפשר לי להמשיך לעשות את התוכנית כמו שאני אוהב".

- כבר הגיעו הברכות?
"כן, התקשרו חברים ומכרים. אני עדיין לא מאמין. אתמול, כשהודיעו לי, הייתי בשוק. לקבל סוג כזה של אמון מהעם - נותן המון כוח להמשיך, לדעת שאתה פוגע בטעם של האנשים והדברים לא מצחיקים רק אותך. מאחר ובטלוויזיה יש רק אפשרות אחת לנסות בדיחה - האמון הזה חשוב. כי אין לי אופציה, כמו במופע, לנסות בדיחה מספר פעמים ולשפר אותה. בטלוויזיה גם ניסיון לא מהווה ביטוח, כמה שאתה מנוסה עם בדיחות - זה לא בהכרח עוזר. אבל כשזה הולך, ויש אמון - זה כיף גדול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by