בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 19 במאי 
 
 קיאנו ריבס בבכורה.   
 
מערכת מיקסר

המטריקס החדש מרסק קופות ושובר כל שיא אפשרי, הטיטניק חוזרת מכל הכיוונים ומוסיקה בזול. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מטריקס, 135.8 מיליון דולר

למי שדאג בגלל ש"המטריקס: Reloaded" קיבל דירוג R, המחייב ילדים מתחת ליל 17 לצפות בו עם מבוגר, יכול להרגע: הסרט הכניס 135.8 מיליון דולר מיום רביעי בלילה, מתוכם 93.3 בסוף שבוע, מה שעושה אותו לסרט הרווחי ביותר בסוף השבוע הראשון, הסרט הרווחי ביותר עם דירוג R והסרט שעשה הכי הרבה מהקרנות מוקדמות (5 מיליון).

ארבעת הימים הראשונים של המטריקס השני עקפו כבר את חמשת השבועות הראשונים של הראשון, וההמשכון עתיד להתעלות עד סוף השבוע הקרוב על כל הרווחים של הראשון (171.4 מיליון).
 

ג'יימס קמרון חוזר עם טיטניק נוסף

ג'יימס קמרון, במאי הארכי-להיט "טיטניק", הציג בקאן את סרטו החדש, "Ghosts of the abyss", סרט דוקומנטרי ב-IMAX, גם הוא על הטיטניק. בשנה הבאה, "הישרדות בטיטניק".
 

פסטיבל בשקל יוצא לדרך

פסטיבל מוסיקה בשקל, מויזמתו של חיים אוליאל, יוצא זו הפעם השניה לדרך. הספטיבל, שייאגד בתוכו אמנים כמו אהוד בנאי, ברי סחרוף, ארקדי דוכין, מיכה שטרית, חמי רונר, טיפקס, שלומי שבן, לאה שבת, ואוליאל עצמו, שם עצמו למטרה להגיע לישובים פריפריאליים ולאפשר לתושבים להנות ממוסיקה איכותית תמורת שקל אחד בלבד. את הפסטיבל ינחו איתי שגב, תומר שרון, לירון תאני ורמי הויברגר.
 
 

יעל בר-זוהר, מערוץ 10 לערוץ 2

יעל בר-זוהר, שהייתה חתומה בערוץ 10 על מנת להגיש תוכנית בידור, עשתה אחורה פנה וחתמה עם זכיינית ערוץ 2, רשת. כך מוסר עיתון הארץ. בר-זוהר תתחיל בעבודה עם מחלקת הפיתוח של הזכיינית על הפרוייקט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by