בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצבא צועד על קיבתנו 
 
 מדונה מדגמנת   
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל-אשל מזהירה שגל הטרור הנוכחי הוא כלום לעומת מה שמחכה לנו בקיץ על מדרכות גוש-דן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות שלא חייבים להיות שרון חזיז כדי להבין שבקולקציית הקיץ של צעירי וצעירות ישראל טמון השנה פוטנציאל הרסני, בהחלט כדאי היה להקדיש אתמול כמה דקות כדי להביט בזוג שקי היוטה האוויליים שנחו בחוסר חשק על התחת שלה, משווים לו מראה של ענן גשם גדול, מפחיד ומגושם, כדי להיווכח עד כמה עמוק הוא הבוץ שבו נשקע בקרוב כולנו. וכשאני אומרת כולנו, אני לא מתכוונת רק לאומללים הרבים שיעטפו את עצמם בטקסטיל התקני של חיל האוויר הירדני, אלא גם לבעלי הטקט המעטים שייוותרו בשפיותם ויאלצו להביט בשאר עושים מעצמם צחוק.

חזיז, על פלג גופה העליון דווקא חולצת תכלת אוורירית ויפה, הקדישה את החלק האחרון של שלאגר הקאלט המיידי שלה, "משהו ללבוש", כדי להביא עד הבית גם לאחרונים שבמפגרי האופנה את הבשורה החדשה של קיץ 2003 בישראל - בגדים בהשראה צבאית (להשלמת הלוק העדכני פוצצו את הפסקול בטראקים של מיסי אליוט מודל 2001. בלטה בהיעדרה - פטסי קליין).

כדי להבין טוב יותר את פשר הפאול המכוער הזה פנתה חזיז לברורים אצל ראש המחלקה לעיצוב ב"שנקר", שהסבירה שהאשם העיקרי הוא כמובן אוסאמה בין-לאדן עם הפיגועים האלה שלו מעונת 2001/2. לשיטתה, הדגמ"חים המכוערים של "רנואר", "תמנון", "קסטרו" ושאר החברים בקרטל, הם ריאקציה מובנת לנפילת התאומים והפנטגון, בעקבותיהם התברר לצעירים בכל העולם, ואני נאלצת לצטט, "שלבעיות הקשות אין פתרונות שאינם צבאיים". הסאב-טקסט שלה היה ברור למדי: צעירים בהמיים שסבורים שלבעיות מסויימות יש רק סוג אחד של פיתרון, ניחנו בחרא של טעם אופנתי. והיא צודקת, כמובן.

הפיגועים של אל-קאעידה, הקליפ החדש של מדונה (שקיבועה כאייקון אופנתי ראויה לדיון נפרד) והצורך הנואש בהתמזגות בתוך תנאי השטח הקשים באזור גוש דן - כל אלה חברו יחדיו כדי להבטיח שבחודשים הקרובים אנשים צעירים יראו רע, רע מאוד, כמעט כמו בימים האפלים של מכנסי השבע-שמיניות. מאזן האימה שמזין את מירוץ החימוש המבעית בין קובעות הטעם המקומיות - פחות או יותר אותן שלוש חברות שמניתי מעלה - מבטיח שאף אחת לא תיסוג לפני שתל-אביב תהפוך למאהל תחזוקה אחד גדול ומכוער.

אבל עזבו אתכם מקשקושים אידאולוגיים - זה אאוט כמעט כמו צבעי הסוואה. הלוק הזה פשוט דוחה ברמות. הוא מעצבן בעיניים, לא יושב טוב על המותניים, מתלהב, והכי גרוע - מוציא את מי שנתפס איתו אידיוט שרואה רק פיתרון אחד לכל לבעיה. סתם - מוציא אותו טמבל. תקשיבו פעם אחת מה יש לעידית גיל-אשל להגיד לכם: צבעי ההסוואה האלה לא באמת יצילו אתכם מפיגוע. לפחות לא בתוואי הנוף האורבני הנוכחי. אם אתן באמת מחפשות ישועה בסניף של קסטרו, שמרו על המכנסיים שלכן נמוך וסקסי. זה בטוח יעשה את הערבים יותר סובלניים.
_______________________________
משהו ללבוש עם שרון חזיז, אמש בערוץ 2
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by