בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 20 במאי 
 
 מוטרדת. מדונה   
 
מערכת מיקסר

המטרידן של מדונה לא מרפה, משחק החיים עושים רייטינג גם בלוויין רוצים את פלייבוי ולמה כל כך כדאי להיות מקורב לבראל?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המלחמה על ערוץ המוסיקה

המלחמה על ערוץ המוסיקה הייעודי נמשכת. קבוצת 972, שהפסידה במכרז, דורשת להפוך את ההחלטה על פיה, מאחר וקבוצת המוסיקה השיראלית, שזכתה בו, לא עומדת בתנאי הזיכיון והצהירה מפורשות שבתקופת השידורים הראשונה תשדר רק קליפים ולא תוכניות מלאות כנדרש. זה הולך ומסתבך.
 

המטרידן של מדונה הגיע לאולפן

בשבוע שעבר עבדה מדונה קשות על יחסי הציבור לאלבומה החדש, ובין השאר הופיעה ב"טופ אוף דה פופס" של ה-BBC. בזמן עריכת החזרות כמעט והצליח להתחמק לאולפן אדם צעיר, כבן 29, שמציק למדונה כבר זמן מה. המעריץ האובססיבי קנה כרטיס למופע מספסר ואז ניסה להתפלח לאולפן עצמו בו נערכת החזרה. הוא נעצר עוד לפני שהצליח להגיע לאלילה.
 

גם YES רוצים את פלייבוי

לאחר הפנייה בשבוע שעבר של חברות הכבלים, מצטרפת השבוע גם חברת YES בבקשה לדון מחדש בהחלטה על איסור שידורו של ערוץ פלייבוי ישראל. ביום חמישי הקרוב ייערך במועצה הדיון אם להיענות לבקשה ולערוך דיון מהותי נוסף בסוגיית הגדרת הערוץ כפורנוגרפיה. יש זמן.
 
 

כדאי להיות חבר של בראל

כזכור, לפני זמן לא רב הוציא יוסף בראל, מנכ"ל רשות השידור, הוראה כי עיתונאים שאינם עובדי רשות השידור לא יופיעו בתוכניות הטלוויזיה הישראלית. כזכור, אפילו נמנעה בשל כך הופעתו של רזי ברקאי. מנגד, מופיע לו בקביעות לאחרונה יואב יצחק בתוכנית "דוקומדיה" עם פינה משלו. ניחא. אלא שכעת חושף "הארץ" כי בראל החליט גם לשלם ליצחק 4000 שקל עבור כל הופעה. במילים אחרות - 571.5 ש"ח עבור כל דקת שידור. שווה להיות מקורב למנכ"ל.
 

משחק החיים שוברת שיאים

הטלנובלה של הכבלים, משחק החיים, מגיעה לתשעה אחוזי רייטינג, הישג מרשים בהחלט לטלנובלת כבלים. אתר Ynet שחושף את הנתונים מפרסם גם כי הסדרה שדרגה עצמה יפה, לאחר שבתחילת דרכה הגיעה בקושי לחמישה אחוזים וחצי.
 

באוצר רוצים עוד תחנות רדיו

ועדת הכלכלה והכספים של הכנסת צפויה לדון היום ברעיון של האוצר להקים תחנות רדיו מסחריות ארציות, בנוסף ל-13 תחנות הרדיו האזוריות. ברשות השניה מתנגדים לרעיון, בגלל שהתחנות האזוריות נלחמות על קיומן, אבל באוצר דווקא אוהבים את הרעיון, בעיקר לאחר שקיבלו השבוע מהרשות צ'ק על סך 3.6 מיליון שקל, תמלוגי התחנות האזוריות. אז שילחמו, אז מה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by