בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 21 במאי 
 
 
מערכת מיקסר

בנט מגיעים לארץ מחרתיים, יוני בן מנחם מנהל הרדיו של רשות השידור, ואופרה וינפרי תשרוד גם שואה גרעינית. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נרצח הראפר קאמופלאג'

הראפר קאמופלאג', או בשמו האמיתי ג'ייסון ג'ונסון, נורה למוות אתמול בבוקר. קאמופלאג', כוכב על בעיר הולדתו סאוונה, ג'ורג'יה, וכוכב מתהווה בארצות הברית, היה מעורב בעבר בהאשמות על רצח ובשנה שעברה נורה ויצא עם פגיעות קלות. הזמר נהרג בעת שטייל עם בנו מחוץ לאולפן ההקלטות בסאוונה.
 

יוני בן מנחם מנהל הרדיו של רשות השידור

יוני בן מנחם, הנחשב למקורבו של אריאל שרון, נבחר לתפקיד מנהל הרדיו של רשות השידור. בן מנחם זכה בהצבעה אתמול בערב, ברוב של שבעה מתוך תשעה קולות. בן מנחם, ששימש בששת השנים באחרונות ככתב המדיני של רשת ב', ולפני כן ככתב השטחים של הטלוויזיה בערבית, יחליף את אמנון נדב, שכיהן בתפקיד 14 שנה. על המתמודדים האחרים נמנו אמנון שילוני, עמנואל הלפרין ומוטי אמיר.
 

בנט מחרתיים בדינמו

הצמד הבריטי בנט, האחראי ללהיט "swolen", יופיע ביום שישי בדינמו דבש בתל-אביב. הרכב האלקטרוני הבריטי בא לבקר ולתת קטעים מהאלבום השני שלהם. יחמם נדב רביד.
 
 

אופרה עד 2008

למרות שהבטיחה לפרוש בסוף העונה הקרובה, חתמה אופרה ווינפרי על חוזה לעוד שנתיים, לאחר סיום החוזה הנוכחי, מה שמבטיח נוכחות על המסך עד 2008.
 

החדש של פון-טרייר וקידמן אתמול בקאן

ובקאן, הסרט החדש של לאראס פון-טרייר, ש"רוקדת בחשכה" המיזנטרופי שלו לקח את דקל הזהב ב-2000, הוקרן אמש לקול ביקורות מעורבות, חלקן נלהבות ביותר. "דוגוויל", בכיכוב ניקול קידמן, מתאר אשה צעירה הנמלטת מהמאפיה בעיר קטנה בארצות הברית, עד שתושבי העיר בוגדים בה. הסרט מתוכנן כחלק מטרילוגיה בשם "ארצות הברית: ארץ האפשרויות".
 

אתגר קרת ואורלי קסטל בלום מועמדים לפרס ספיר

המועמדים לפרס ספיר, העומד על 150 אלף ש"ח, הם אמיר גוטפרוינד ("אחוזת חוף"), אבשלום קווה ("בושות"), אורלי קסטל בלום ("חלקים אנושיים"), אתגר קרת ("אניהו"), ונתן שחם ("צלו של רוזנדורף"). המועמדים נבחרו על ידי חבר שופטים בראשות בראש יצחק לבני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by