בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התאבד אחיו של אהוד מנור 
 
 
מערכת מיקסר

זאב ניר, חקלאי מבנימינה, התאבד אתמול בתליה, לאחר שנקלע לחובות כבדים. לפני 25 נהרג אח אחר של מנור, יהודה, בתעלת סואץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זאב ניר, חקלאי בן 67 מבנימינה ואחיו של התמלילן זוכה פרס ישראל, אהוד מנור, התאבד אתמול (שלישי) בתלייה לאחר שלפני כמה ימים אמר לבני משפחתו שאינו יכול עוד לשאת בנטל החובות.

"הוא הסתובב בדיכאון עקב המצב, אמנם היו סימנים מוקדמים, אבל הוא לא רצה לקבל עזרה", אמרה הבוקר ל"קול ישראל" רווית ניר, אשתו של זאב. "אמרנו לו שכל אחד, אפילו גבר שבגברים כמוהו יכול להיקלע למצב כזה... אבל הוא לא הסכים".

ניר נקלע לחובות כבדים לאחר שסייע לבנו, בעליה של פיצריה בבנימינה. לפני כמה ימים אמר לבנו כי בקצב תפיחת החובות, הוא שוקל להתאבד. ביומיים האחרונים נעדר מביתו. כוחות של משטרת זכרון יעקב, בני משפחה ומתנדבים חיפשו אחריו, והלילה נמצאה גופתו.

רווית סיפרה שהם עסקו בקייטרינג והיתה בבעלותם מעדניה ש"בהתחלה הצליחה ואחר כך זה הלך ודעך". אחרי שהחל המשבר החלה גם רחל לעבוד, אולם עדיין "המצב היה קשה". לזוג יש שלושה ילדים.

רווית ציינה שלא היה אוברדרפט גדול בבנק אבל אט אט נגמרו להם החסכונות. "הוא כל הזמן אמר שהוא במצוקה נפשית, הצענו לו עזרה, למשל פרוזאק, אבל בשום אופן הוא לא רצה לשמוע", סיפרה רווית. "הוא אמר לי - את רואה אנשים לא יכולים לעמוד בזה. אין אור בקצה המנהרה".

רווית סיפרה שזאב "השאיר מכתב שהוא אוהב את כולנו, מבקש סליחה מהנכדים… ושהוא מקווה שאנחנו נהיה מאושרים בלעדיו".

יהודה, אחיו הצעיר של אהוד, נהרג בהיותו חייל בן 19 בתעלת סואץ בקיץ 68'. מנור כתב לזכרו את השיר "אחי הצעיר יהודה", שהתפרסם בביצוע להקת גייסות השריון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by