בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 22 במאי 
 
 ידבר לראשונה. דילן   
 
מערכת מיקסר

בוב דילן יתראיין אצל סקורסזה, דיוויד גילמור נרתם למען ההומלסים, צ'ונג תובע את מפיקי המטריקס והקיצוץ בתקציב רשות השידור - סופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקורסזה יראיין את דילן

לראשונה בהיסטוריה יתראיין בוב דילן, הביישן שבעולם המוסיקה, ראיון טלוויזיוני מלא, שכולל גם את סיפור שנותיו הראשונות בעולם המוסיקה. דילן התראיין בפעם האחרונה לטלוויזיה בשנת 1985, אולם הוא מעולם לא דיבר על השנים ההת, של תחילת הקריירה. כעת הצליחו בבי.בי.סי לשכנעו לערוך ראיון מקיף, בו הוא ידבר גם על תחילת דרכו, כשהמראיין יהיה לא אחר מאשר מרטין סקורסזה.
 

דיוויד גילמור למען ההומלסים

דיוויד גילמור, הגיטריסט של פינק פלויד, החליט לעשות מעשה ולהראות קצת חמלה. הוא מכר את ביתו שבלונדון תמורת סכום של כשישה מיליון דולר, וכל ההכנסות הועברו למען לפרוייקט מימון מגורים להומלסים.
 

קידמן מעשנת

זעזוע של ממש בעולם נוכח התמונות של ניקול קידמן, זוכת האוסקר, מעשנת בהנאה סיגריה בפסטיבל קאן, אל מול כל העיתונאים. הארגונים הנלחמים נגד עישון ובחברות הטבק זועקים גוועאלד השמיימה. נציגת הארגון נגד עישון באוסטרליה אומרת כי המעשה שעשתה קידמן לא יסלח. "מדובר בקידום מכירות בעל ערך בל ישוער לחברות הטבק". ניקול, קחי עוד שאכטה.
 
 

סופית: מקצצים את רשות השידור

למרות הזעקות, ההתמרמרויות, פניית אנשי תקשורת והקריאה למניעת הרס השידור הציבורי, אישרה אתמול ועדת הכלכלה של הכנסת את הקיצוץ הנרחב בתקציב רשות השידור, בסך של כ-200 מיליון שקל, שיתפרס על פני כארבע שנים. מדובר בהקלה קלה, לעומת הקיצוץ שדרש האוצר ועמד על 450 מיליון שקל, אבל בכל זאת קיצוץ שמעמיד בספק רב את המשך הפעלת השידור הציבורי בישראל. הסיכוי היחיד שנותר כעת הוא שהכנסת לא תאשר זאת בקריאה שניה ושלישית. כן, בטח.
 

טנק נגד המטריקס

מרכוס צ'ונג, שגילם את דמותו של טנק בסרט הראשון של המטריקס, תובע את המפיקים על הפרת חוזה והפצת שמועות זדוניות. לטענתו, הובטח לו ב-1998 בעל פה, ובשנת 2000 בכתב, כי הוא יככב גם בסרטי ההמשך. צ'ונג טוען כי לא רק שמדובר בהפרת חוזה אלא גם שהמפיקים הפיצו עליו שמועות כאילו הוא מעורב בטרור.
 

הטלנובלה של 2

הטלנובלה המדוברת של ערוץ 2, צפויה לעלות לאוויר ב-13 ביולי, עם מירי בוהדנה, יהודה לוי, דני שטג ודפנה רכטר, והיא תשודר במשבצת שידור יומית קבועה לפני החדשות. זו הפעם הראשונה שבערוץ 2 תהיה רצועת שידור יומית קבועה שאינה בהפקת חברת החדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by