בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"בעזרת השם, לפחות את צביקה ננצח" 
 
 
ניר נון נוה

ליאור נרקיס יהיה מאושר בכל אחד מעשרת המקומות הראשונים, ובכל מקרה מקווה לפחות לעקוף את אוקראינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה ימים לפני יציאת המשלחת הישראלית לאירוויזיון, והנציג הלאומי, ליאור נרקיס, אחוז תזזית. אין לו רגע דל. אירוח בתוכניות טלוויזיה, רדיו, מדידת בגדים אצל מוטי חסון, הענקת דיסקים לילדים חולים, אימון כושר, חזרות. וזה לו"ז של יום אחד. החזרה הגנרלית הראשונה נערכה ביום שישי. פחות מיומיים לפני היציאה לריגה.

"רק במוצ"ש יהיה זמן להתחיל להכין את המזוודה" הוא אומר. "אבל המצב נפלא. כולם מפרגנים ואוהבים. אני נוסע ומקווה לטוב".

- התרגשות?
"איזו שאלה. אני מתרגש מאוד. יש לי כל הזמן גלים-גלים בבטן. זה אירוע מאוד מרגש, אני יוצא לייצג את ישראל באירוויזיון. אני משתדל להיות אדיש, אבל זה לא קל. המטרה העיקרית שלי היא לנסוע ולהיות הכי ייצוגי שאני יכול. להופיע בצורה הכי מכובדת והכי מקצועית שיש".

- מה הציפיות? איזה מקום אתה מביא לנו?
"האמת היא שאני מאוד מקווה ורוצה להגיע למקום הראשון, אבל אם אני אגיע לאחד מעשרת המקומות הראשונים - אהיה מאושר. הציפייה העיקרית שלי היא להעניק שלוש דקות מעניינות ונעימות, שנשמעות טוב, ועם חיוך".

- השנה יש לנו נציג נוסף בדמות צביקה פיק.
"כן. אני רוצה לאחל לו בהצלחה. הוא לא מתחרה שלי. יש 26 מדינות שכולן עושות את המיטב".

- איך היחסים ביניכם? אין מתיחות?
"ממש לא. הקלטנו דואט ביחד, 'שיר מכל הלב', שיר הנושא לחודש הזמר העברי. שיר על אהבה, פיוס והשלמה. השיר הושק ביום רביעי באירוע הפתיחה של אירועי חודש הזמר העברי, וקיבלתי את ברכתו של נשיא המדינה. אני מקבל בארץ את כל הכבוד ומקווה להחזיר את כל הכבוד ולעשות את ההופעה מכל הלב".

- איך צביקה מתייחס לשיר שלך?
"הוא אומר שיש לי אחלה שיר ושהוא אוהב איך שאני מבצע אותו בלייב. בעזרת השם לפחות אותו (את צביקה - נ"נ) ננצח, ואני מקווה שנצליח".

- מה ההימורים שלך בנוגע לשירים השנה?
"אני לא יודע, שמעתי רק חלק מהם. השירים הרלוונטיים לדעתי הם רוסיה, ספרד ומאלטה, אבל אני מקווה ומאמין שלישראל יש את השיר הכי טוב. בסופו של דבר זה השיר שאני הכי אהבתי ושהתפללתי לנסוע איתו".

- איך אתה מדמיין את הרגעים האחרונים לפני העלייה לבמה?
"אני אהיה מאד מרוגש, זה בטוח. האנרגיות שלי יגיעו לשיא מטורף, ואני מאד מקווה שיצאו לי שלש דקות קסומות. ואני רוצה לאחל בהצלחה לכל המשלחת הישראלית ולבנות המדהימות שמלוות אותי ולהזכיר להן, ולעצמי - לא להתרגש!".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by