בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מילים של שעווה 
 
 (צילום: רויטרס)   
 
דרור נובלמן

דרור נובלמן מאשים את החזה המרוט של ליאור נרקיס בתבוסה, וחושב שהנסיון לנצח את ערביי אירופה במגרש הביתי שלהם מיצה את עצמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האירוויזיון, או בשמו האמיתי "המונדיאל של ההומואים", הוא אירוע פוליטי מיסודו והדרך לניצחון בו עוברת דרך הערכות מודיעין וקריאת מגמות ותהליכים סוציו-אקונומיים באירופה. לפיכך, בחירת נציג מתאים היא תוצר של שיקלול נתונים מדוייק עליו עמלים חוקרי מוסד משך חודשים בהשקעה של מיליונים.

אחרי שאיבדנו את אהדת קהל הגייז בשל חרפות בדמות להקת פינג פונג (כששני גברים מתנשקים זה אמור להקנות נקודות, אבל האופי האסתטי של אותו הרכב גרר תגובה הפוכה) וטל סונדק (נראה כמו הסגן של מיס מוסו ב"פרקר לואיס"), החליטו מיטב המוחות הצבאיים להחליף טקטיקה ולהמר על נוסחא חדשה, נוסחה שלפיה זמרים כמו שרית חדד וליאור נרקיס הופכים להיות הסחורה החמה.

ומדוע זה? ובכן, אחד התהליכים המרכזיים שעוברים על אירופה של היום הוא האיסלאמיזציה, דהיינו - במדינות אירופיות רבות, כמו בלגיה או צרפת, תופסים מהגרים ערבים אחוזים גדלים מהאוכלוסיה. זהו חתך מצביעים אנטי-ישראלי בעליל, חתך מצביעים שמטרתו ג'יהאד על הזמר העברי. לכן, כמכת מנע, החליטה מדינת ישראל לפתח אסטרטגיה שאומרת הבה ונתחכמה לו, הגורסת שיש לנצח את האויב במגרש הביתי שלו. "בואו", אומרת ישראל בקריצה, "בואו נהיה יותר מוסלמים מהמוסלמים".

שהרי איזו מדינה ברת דעת יכולה להאשים את ישראל בכיבוש או בחמס תרבותי, בשעה שנציגנו נראה כאילו יצא זה עתה מהמוקטעה? איך יוכלו ליסטים לטעון שאנחנו קולוניה אמריקנית שהתנחלה בארץ מזרחית, כשנציגינו אינם יודעים מילה באנגלית (וזאת אגב, על פי דרישה מפורשת של מנכ"ל הערוץ הראשון, שתבע כי השנה הנציג הישראלי צריך לדעת אנגלית באותה רמה שהוא יודע עברית).

כשישראל שולחת נציג שיכול להופיע באותה מידה של לגיטימיות גם בערביזיון, אנחנו שומטים את השטיח מתחת לרגלי שונאינו ומעמידים את טיעוניהם באור מגוחך, משל היתה גרמניה הנאצית שולחת נציג יהודי לאולימפיאדת מינכן. זוהי אסטרטגיה סופר מתוחכמת וסופר מתוכננת שמטרתה: מהלומה ראשונה בקרב לחיסול התרבות האירופית, צעד עליו החליט רה"מ שרון כנקמה על תמיכתם של האירופאים בעיראק. הקרב מתוכנן להתפרס על פני שלושה שלבים: 1. נרקיס לאירוויזיון; 2. הפועל רמת-גן לאופ"א; 3. (והקטלני מכולם) הוזלת הדילים לאירופה.

כשצפיתי אמש בשיר של תורכיה התרשמתי שגם התורכים קראו את המפה כהלכה. הם השכילו לשלוח זמרת מכוערת לעילא, עם שיר מסולסל ומזרחי כמו שצריך, ולמרות זאת - נשארתי שאנן. ידעתי שגם עשרים תורכיות מגודלות חוטם, לא יצליחו להשתוות לרגע המרטיט בו יפרוץ ליאור נרקיס לבמה לבוש חולצה פירחונית ממנה בוקע יער שערות חזהו השחרחרות, עודה גורמט בן חמישים קילו, שערו משוח בברילנטין, ואולי גם אוחז שיפוד לבבות במקום במיקרופון. הניצחון בכיס שלנו, הייתי משוכנע.

מה גדולה הייתה תדהמתי כשבמקום נרקיס מלך הביצה, ביצבץ לו מעין ריקי מרטין מלוקק, עם תסרוקת מודרנית, חולצה סולידית, יכולת ריקוד לא מבוטלת, והנורא מכל - מגולח חזה. מה זה?! איך אפשר לנצח ככה?! ליאור נרקיס בלי שערות על החזה משול לשמשון הגיבור עם קרחת על הסכין.

מאות אלפי ישראלים רעדו בחמת זעם. מי נתן את ההוראה?! מוות לסטייליסטית! שלחנו לאירווזיון את ליאור נרקיס, ואת מי קיבלנו במקומו? יהודה לוי? דיבורים על קונספירציות ועריפת ראשים עפו באוויר. חלק האשימו את התוכנית הכלכלית של ביבי, שרוצה לא רק לחסוך את אירוח התחרות בישראל, אלא גם לחסוך את עלות המשלחת של השנה הבאה; חלק האשימו דווקא את סילבן שאומנם הצליח לסגור דילים עם מדינות שכנות (כמו הדילים בין קפריסין ויוון, או רוסיה ואוקראינה), אבל שכח שמצרים וירדן לא משתתפות בתחרות; אפילו הידיעה המתוקה שמחר כנראה כובשים מחדש את עזה (הפעולות המאסיביות של צה"ל נדחות באופן מסורתי עד אחרי האירוויזיון כדי שלא לפגוע בניקוד) לא הצליחה להמתיק את הגלולה. נפלנו על חודה של שערה.

נכון לעכשיו האסטרטגיה המזרחית נפלה. אחרי אירוח תורכי, אפילו צמד בנים שיורכב מאבי ביטר ו"השרוף" בכיסא גלגלים (נסו רגע לדמיין את שניהם יחד על במת האירוויזיון. מ-ת-ו-ק נכון?) לא יביא את הגאולה. אם ישראל רוצה מקום ראשון, אין ברירה אלא לנסות ולזכות מחדש באהדת הגייז. לכן, הנציג הישראלי בשנה הבאה חייב להיות דודי בלסר. מה הוא ישיר? מה זה משנה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by