בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אסור לבלוע קונדומים מלאי סמים 
 
 
מערכת מיקסר

סטיב-או, עושה שטויות מקצועי מ"ג'קאס", נעצר בשוודיה לאחר שהתרברב בתעלול האחרון שלו, בליעת קונדום מלא חשיש וניירות גלגול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הכנסתי ערימה של גראס, גוש חשיש ונייר גלגול לתוך קונדום ובלעתי אותו בכאב רב" כתב סטיב-או מ"ג'קאס" ל-MTV ב-15 לחודש. "עברו 24 שעות מאז ואני משוכנע שזה כבר לא בגרון שלי, אבל הגרון פצוע מהחוייה. אני לא רוצה להקיא את זה כי אני מפחד להחנק למוות. אני לא מאחל את מה שחוויתי לאף אחד".

יום לאחר מכן שלח סטיב-או מייל מרגיע, בו עדכן בכך שהעצם יצא את גופו בדרך המקובלת והוקל לו מאוד. בבליעותיו והפרשותיו עדכן סטיב-או גם את התקשורת בשבדיה, במהלך מסע ההופעות "Don't Try This at Home", מה שעורר את המשטרה המקומית לפשוט על חדרו במלון ולעצור אותו. רנטגן משטרתי חשף עצם זר ולא מזוהה בקיבתו. המשטרה טוענת שמצאה שם גם שאריות מריחואנה ואקסטזי.

חוקי הסמים השבדיים ידועים כקשוחים במיוחד: כשמדובר בכמויות קטנות, מדובר בקנס או מאסר של פחות משישה חודשים, אבל כשיש חשד להברחה - כזכור סטיב-או ביצא את התעלול בדרך מנורווגיה ולא ידוע היכן נקנו הסמים - מדובר כבר במאסר של בין שנתיים לעשר.

עורך הדין של הפעלולן מתארים את המקרה כולו כדוגמא לבלבול בין היוצר ליצירה, ואומרים שאין למשטרה על מה להסתמך פרט למיילים משעשעים ששלח אמן הפרפורמנס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by