בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הגיעו מים עד גועל נפש 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מדווח על הסנסציה הטלוויזיונית הבאה - הוולשים הסאדו-מאזוכיסטים של "דירטי סנשז"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"סנשז המלוכלך" (Dirty sanchez), היא תוכנית הלילה הנפלאה של אם.טי.וי2 (61 בממיר הלווין, מנויי הכבלים חפשו בעצמכם, גם ככה נדפקתם עם חבילת ערוצים מחורבנת), הגירסה האירופאית (וולשית, למעשה) לתוכנית הפעלולים וההשתטויות האמריקנית, "ג'קאס" שמצליחה להיות ניהיליסטית ומשועשעת הרבה יותר מהמקור הקליפורני.

ב"סנשז המלוכלך" (במקור כינוי לאקט אנאלי) תמצאו אנשים שמחים שמכאיבים לעצמם עד הטלת מום כדי לשמח את עצמם ואתכם בבית. אדם חשוף ישבן, לדוגמא, נגרר על משטח נייר זכוכית המגרד את ישבנו כגבינה, וברגע שזה קם מתנפלים עליו חבריו הצוהלים עם מלח וחומץ, להגברת התחושה. דוגמא נוספת: גלגל אופני BMX תקני מסתובב בשיא המהירות והחברים, כל אחד בתורו, נוגע בגלגל המושחז בעזרת איבר אחר בגופו. בעוד אחד מקריב את שק אשכיו, השני עוצר את הגלגל תחת בית-שחיו. צאו וחשבו: האם תמצאו כזו הקרבה בישבנו של צביקה הדר או באשכיו של יהיר לפיד? הו לא. אז זהו, שגם אצל ג'וני נוקסוויל, מנהיג חבורת ג'קאס, לא.

חבורתו של נוקסוויל הפכה לתאגיד שבע ושמן, שעסוק יותר מדי בלדבר על עצמו ולארגן מתיחות בסגנון מושיק טימור. ב"סנשז המלוכלך" לא תמצאו הקדמות בנוסח: "שלחנו את מושון וסטיב-או לראות מה יקרה אם נכניס מזלג למיקרו גל". כי "דירטי סנשז", ממש כמו הדור של נייקי, פשוט עושים את זה. הם משדכים לעצמם את שק הביצים לשולחן או תולשים עגילים מהאוזניים בעזרת פלייר בלי הרבה הקדמות, בלי הרבה הסברים. עירומים ושמחים כביום היוולדם. למה? ככה. כי הם וולשים.

כי זה עובד. זה מצחיק בטירוף, זה מזעזע לעיתים וקשה לצפייה לפרקים. הם הגלדיאטורים המודרנים והם מגישים לנו את ליטרת הבשר המטפטפת עד הבית.

ב"סנשז המלוכלך" נכללים דיינטון, סוג של ווייט טראש מהסוג האמריקני ואין מתעסקים איתו; פונצ'ו, גמד גבולי שרנסקי שיק, שיעשה הכל בשביל לזכות בצחוק; פריצ'ארד, המנהיג השקט שלוקח את העסק ברצינות יתרה עקב חלומו להיות פעלולן מקצועי; והפייבוריט האישי שלי, דן ג'ויס. ג'ויס הוא האנגלי היחיד בחבורה, וכיאה למוצאו, משרה אווירת צינה אלגנטית על הברברים השמחים מקרדיף. דקי האבחנה ישימו לב שדן ג'ויס עושה הרבה רעש אך למעשה מנצנץ על החברים שלו וכמעט לעולם לא יבצע פעלול.

בעקבות חיבתו של פריצ'ארד לנודיזם, מתבצעים רובם המוחלט של הפעלולים בעירום מלא, עם פול אלכוהול וסמים קלים ברקע שגוררים שאגות שמחה של כל החברים. כיוון שהתוכנית אירופאית, אין היא סובלת מהצנזורה המעיקה ש"ג'קאס" מביאה עמה מאמריקה (טשטוש של כל תחת, סמל מסחרי ועוברי אורח היוצרים תחושה שראש השב"כ בחבר'ה שלהם). הדבר היחיד שעלול להפריע לפריים הוא כתובית המפצירה בצופים הצעירים שלא לנסות את הפעלולים בבית שכן הם מבוצעים בידי פעלולנים מקצועיים. הצהרה די אבסורדית אגב, בהתחשב בכך שבאותו זמן ניתן לראות שני מסטולים שורפים את התחת לגמד שיכור בעזרת להביור.

אפשר להגיד היום בבטחה (בהתחשב בכך שאנו מתחת גיל 60 ולא לומדים בבר-אילן), שהדיון אם סוג כזה של בידור לגיטימי או לא, עבר מהעולם יחד עם באג אלפיים. השאלה היא רק מי עושה את זה טוב יותר ומי אמיתי יותר. כל עוד אני מנקב ריאה מצחוק, מכסה עיניים בדאגה כנה (ומותיר סדק הגון בין אצבעותי), נחרד, מקנא ולא עושה את זה בבית, אני יוצא נשכר.
_______________________________
סנשז המלוכלך, MTV2, חמישי-שישי ב-00:30
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by