בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מביאים את טאטו, ואז מתפלאים שיש פה פדופילים" 
 
 
תמר גלזרמן

ח"כ נסים זאב, אושיית הומופוביה נמרצת, פונה להלחם באיום הבא - טאטו. "אנחנו יורדים ל-50 שערי טומאה ונותנים לגיטימציה להתבהמות של הנוער"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ זאב ניסים (ש"ס), ממונה בעיני עצמו לביעור הנגע ההומואי והאיש מאחורי הביטוי האלמותי "העז ההומוסקסואלית" (עוזי אבן), מוטרד מאוד מההופעה הקרבה של בנות להקת טאטו בארץ.

"המופע המתוכנן מעיד לאיזה שפל מדרגה הגענו", אמר הח"כ ל"מעריב". שתי הזמרות האלה יגרמו לחורבן ולנזק מוסרי בלתי הפיך בקרב הנוער. אני קורא לכל מי שנשמות בני הנוער בארץ יקרות לו, למנוע את ההופעות". זאב אף הזדעזע לגלות שההופעה אמורה להתקיים באיצטדיון יד אליהו, המקום בו נוהגת תנועת ש"ס לקיים טקסי התעוררות מפעם בפעם.

"פעם אחת נותנים אצלנו לדנה אינטרנשיונל להוביל את הנוער", מבכה חבר הכנסת, "עכשיו מביאים את הצמד הזה, ונותנים לגיטימציה לקלקול המידות ולהתבהמות של הנוער. אנחנו יורדים ל-50 שערי טומאה. אחר כך מתפלאים שיש אצלנו פדופיליה".

ח"כ גילה פינקלשטיין מהמפד"ל הביעה אף היא מורת רוח: "איזה מין חינוך אנחנו נותנים לילדים שלנו? קהל היעד של הצמד הזה הוא חבר'ה צעירים מאוד, בגיל רגיש, והופעת הבנות האלה יכולה להשפיע עליהם לרעה. הם עוד לא הספיקו להתאושש מביקור 'המורדים' וכבר מביאים להם את צמד הלסביות הזה. מדובר בהידרדרות מוסרית חמורה".

בחברת ההפקה "דולב" שמביאה לארץ את טאטו, נעצבים: "להקת טאטו ומנהליה נעצבו לשמוע כי בשנות האלפיים עדיין יש אנשים בישראל החיים על פי סטנדרטים ארכאיים. המסר היחידי אותו מעבירות חברות הלהקה הוא מסר של אהבה, וחבל שחברי הכנסת ניסים זאב מש"ס וגילה פינקלשטיין מהמפד"ל לא רואים זאת. אנשי ההפקה בישראל רואים בחומרה רבה ניסיון של חברי כנסת נבערים למנוע את הגעת הצמד לישראל בתקופה קשה זו, ועל ידי כך לעורר הדים שליליים נוספים בעולם על ישראל".

"אמנם מחמיא לצמד טאטו ולמנהליה להיות מועמדים להיכלל ברשימה אחת עם להקת הביטלס, אבל הם מעדיפים לוותר על התענוג, להגיע לישראל ולשמח את כל עשרות אלפי המעריצים שלהן. בנימה אישית צריך להוסיף, כי בתקופה הנוכחית צריך לאמץ בחום כל אמן בסדר גודל של טאטו המוכן להגיע לישראל ולשמח את מעריציו הרבים. מיליוני הדיסקים שמכרו השתיים בעולם ואלפי כרטיסים שנמכרו עד היום להופעות הלהקה בישראל מוכיחים כי לא כולם מסכימים על חברי הכנסת זאב ופינקלשטיין, ואולי כדאי שאלה יתעסקו עם עניינים דחופים קצת יותר, כמו האבטלה והמצב הכלכלי הקשה, מאשר בזוטות ובחיפוש אחר כותרות המועילות כביכול להאדרת שמם".

"בכל אופן נשמח להעניק לחברי הכנסת זאב ופינקלשטיין זוג כרטיסים להופעה חינם אין כסף כדי שיווכחו בעצמם במסרים של אהבה וסובלנות שמעבירות חברות הצמד למעריציהן הרבים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by