בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 27 במאי 
 
 תופיע עם ברך שבורה. לייזה   
 
מערכת מיקסר

בוב גלדוף למען רעבי אתיופיה, לייזה מינלי למען הפליטים העיראקיים, ערוץ 1 למען הפריפריה, שדרות למען קולנוע של מהגרים, ויוני רועה למען ישראל באירוויזיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בוב גלדוף באדיס אבבה

בוב גלדוף יצא למשימה בת חמישה ימים לאתיופיה. המשימה - העלאת המודעות לרעב ולמצוקה במדינה, בה לפחות 14 מיליון בני אדם תלויים בסיוע ההומניטרי של האו"ם ומצויים על סף רעב. גלדוף החליט לצאת למסע במטרה לגייס תשומת לב תקשורתית לנושא, ימים ספורים לפני כינוס המדינות המתועשות בצרפת.
 

מה יהיה עם האירוויזיון?

לאור ההצלחה המרשימה בתחרות, מדברים ברשות השידור שוב על שינוי קונספט בחירת השיר הישראלי. יצחק זוננשיין, ראש המשלחת הישראלית לתחרות, מציע לקיים תחרות כשרונות צעירים טלוויזיונית, שהזוכה בה ישלח לתחרות. משהו כמו פסטיבל הזמר והפזמון, כזכור. יוני רועה, מלחין השיר הישראלי השנה אומר כי הוועדה הבוחרת את השיר הישראלי צריכה להיות מורכבת רק מאנשים שכבר היו באירוויזיון ויודעים במה מדובר.
 

לייזה למען עיראק בלי ברך

לייזה מינלי שברה את הברך הימנית כשנפלה באיטליה, בכניסה למלון בו שהתה, והיא עדיין שוהה בבית החולים. אולם מינלי הודיעה ששום דבר לא יעצור אותה מלהופיע במופע הצדקה שמארגן פאברוטי למען פליטי עיראק, שיערך היום. מינלי תצא מבית החולים ותופיע, עם ברך מרוסקת, עם השיר "ניו יורק ניו יורק", ואז תחזור לבית החולים, כך נמסר. פתאום נאמנות היא הצד החזק שלה.
 
 

פסטיבל קולנוע של מהגרים

בסינמטק שדרות ייפתח הערב פסטיבל קולנוע דרום, תחת הנושא 'קולנוע של מהגרים'. בפסטיבל יוצגו סרטי סטודנטים, סרטים ישראלים וסרטים בינ"ל. הפסטיבל יימשך עד יום חמישי וכל האירועים פתוחים לקהל חינם אין כסף.
 

משכורות בתיאטרון באר שבע

היום צפויים לקבל עובדי תיאטרון באר שבע את משכורתם. משכורת חודש מאי, כמובן. משרד החינוך הבטיח להעביר לתיאטרון בימים הקרובים תקציב על חשבון ההקצבה השנתית. בכל מקרה התיאטרון על סף שיתוק ומצוי בסכנת סגירה ממשית.
 

ערוץ 1 מתפשט

ערוץ 1 מרחיב את את התשתיות ופותח אולפנים נוספים בפריפריה. מדובר באולפים בקרית שמונה ובבאר שבע, שמחוברים בסיבים אופטיים למערכת החדשות בירושלים. גם צוותי החדשות באזורים אלו תוגברו. מתכוננים למלחמה עם ערוץ החדשות הייעודי?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by